“Наречена” серіал 2015

Н

Наречена – мелодрама 2015 року з Станіславом Бондаренком у Головній ролі.

Скільки серій в серіалі “Наречена” – 12 серій

“Наречена” опис

Ця історія трьох людей. Двох чоловіків і однієї жінки. Любов, довжиною в майже в двадцять років. Друзі, які стали ворогами, а потім вибачили один одного. І жінка, яка близька їм обом …
Вони воювали разом – Сергій та Павло. Павло врятував друга від неминучої загибелі. Вони побували в полоні і бігли з полону. На щастя, обидва залишилися живі.
А потім Сергій справляв весілля. Запросив на неї свого «брата» – так він тепер називав Павла. І за день до весілля наречена і друг нареченого закохалися один в одного.
Це історія пристрасної любові, незвичайної і сильної. Перед Оленою стоїть непростий вибір – «тиха гавань» в особі чоловіка Сергія, від якого вона народила двох дітей, або пристрасна любов до яскравого Павла.

“Наречена” актори

Актори: Станіслав Бондаренко, Ксенія Роменкова, Олександр Лобанов (III), Тетяна Севрюкова, Раїса Рязанова, Любов Руденко, Андрій Єгоров, Валентин Терехов, Марина Блейк, Марина Барсукова, Михайло Самохвалов, Геннадій Єгоров (II), Анатолій Зіновенко, Жанна Терлецька, Ольга Котляренко, Євген Чернорай, Олег Флєєр

“Наречена” інформація

Режисер: Каріне Фоліянц

Сценарист: Каріне Фоліянц

Оператор: Владислав Гурчин

Композитор: Олексій Шелигін

Продюсери: Валентин Опалєв, Андрій Тартаків, Юрій Осипов

Виробництво: Мостелефільм

Рік: 2015

Cерій: 12

Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар