“Навесні розквітає кохання” серіал

Н

“Навесні розквітає любов” – серіал 2015 року про боротьбу за своє життя, дитину, кохання.

“Навесні розквітає кохання” скільки серій – в серіалі 20 серій

Актори: Даря Єгорова, Іван Жидков, Олексій Янін, Юлія Юрченко, Ганна Якуніна, Володимир Лисенко, Сейдулла Молдаханов, Тетяна Кречетова, Єлизавета Водолазська, Олексій Медведєв, Анна Леванова, Аліна Кізіярова, Юрій Назаров, Євген Мундум, Андрій Стоянов, Данила Перов, Дмитро Гусєв, Михайло Присмотров-Бєлов, Валентина Ананьїна, Ігор Бурлаков, Євгенія Любимова-Ананічева, Ігор Калина, Юрій Маслак, Михайло Мостів, Всеволод Аравін, Олександр Левін (II)

Дівчина з незвичайним ім’ям Весна (Дарина Єгорова) – щаслива дружина і мама. Її чоловік Ігор (Олексій Янін) піклується про благополуччя сім’ї, а маленький син Сергійко обожнює батьків. Краща подруга Весни – Марина (Юлія Юрченко) – яскрава дівчина, якій не щастить в особистому житті. У неї ніяк не складаються стосунки з чоловіками, до того ж вона не може мати дітей.

Завдяки Марині Весна потрапляє на знімальний майданчик фільму, де знайомиться з каскадером Денисом (Іван Жидков). Денис намагається зав’язати з нею знайомство, але Весна дає йому жорстку відсіч – у неї є коханий чоловік і син.
Чоловік Весни недавно почав бізнес спільно з таджицькою фабрикою з виробництва килимів. Ігор і Весна збираються в Душанбе на зустріч з потенційними партнерами. Але перед самим від’їздом Ігор захворює, і подружжя приймають рішення, що Весна повинна поїхати в Таджикистан одна. Однак дістатися до місця призначення дівчина не встигає. У поїзді недалеко від Душанбе на неї нападають бандити і викидають на ходу з вагона.
Місцевий пастух випадково знаходить поранену Весну і привозить до місцевої лікарні. Літня медсестра Ділсуз помічає у Весни шрам. Вона приймає її за свою зниклу дочку Бахор (у перекладі з таджицького – “весна”). Коли Весна приходить в себе, з’ясовується, що до неї так і не повернулася пам’ять, мова, вона майже повністю паралізована. Ділсуз і її чоловік приймають рішення забрати Весну в свій будинок і виходити її. Літнє подружжя, не шкодуючи сил, дбають про дівчину і моляться про її одужання.

Минає два роки. Новій таджицькій сім’ї Весни вдалося створити диво. Дівчина одужує і нарешті під чужим ім’ям Бахор Сангаліева повертається до Москви. Вона відразу ж відправляється до чоловіка і сина, але з’ясовує, що вони переїхали. Після довгих пошуків вона несподівано знаходить свого чоловіка в будинку у Марини. Але Ігор робить вигляд, що не впізнає Весну і наказує охороні вигнати її з дому. Коли Весні вдається знайти Марину, вона теж поводиться так, ніби бачить її вперше.
Весна не може зрозуміти, що відбувається – не зійшла вона з розуму? Незабаром вона починає підозрювати, що за замахом на її життя могли стояти її найближчі люди – чоловік і найкраща подруга. Тепер їй доведеться провести власне розслідування, щоб відновити справедливість і повернути сина.

Режисер: Всеволод Аравін
Сценарист: Оксана Южаніна
Оператор: Ілля Бойко
Продюсери: Олександр Кушаев, Ірина Смирнова
Виробництво: Кінокомпанія “Російське”
Рік: 2015
Прем’єра: 23 лютого 2015 (Росія-1)
Cерій: 20
Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар