“Не в хлопцях щастя” серіал

Н

“Не в хлопцях щастя” серіал 2014 року – мелодрама, доволі цікава, про зраду та несподіване кохання. Серіал знятий за однойменним романом Тетяни Веденської.

“Не в хлопцях щастя” актори

Актори: Любов Баханкова, Кирило Плетньов, Марина Могилевська, Михайло Гаврилов (II), Агата Муценіеце, Олександр Ковальов (II), Ірина Чіпіженко, Ігор Чигасов, Дана Назарова

“Не в хлопцях щастя” опис

Життя не балує Діану – вічні сімейні сварки, безгрошів’я й одноманітні студентські будні. Але одного разу в її життя приходить диво – вона зустрічає Його. Сергій прекрасний, як герой її снів, і дівчина втрачає голову від кохання.
Проте неочікуване щастя несподівано обривається: напередодні весілля Діана бачить коханого в обіймах кращої подруги. Дівчина шокована, вона не знає, як пробачити зраду і як жити далі.
У цей переломний момент їй на допомогу приходить матір Сергія, Олена – успішна, незалежна бізнес-леді. Керуючись її настановами, дівчина вирішує порвати з минулими наївними мріями і стати обачливим стервом, що йде до своєї мети і ламає всі перешкоди на своєму шляху…

“Не в хлопцях щастя” дивитись

“Не в хлопцях щастя” інформація про серіал

Режисер: Кіра Ангеліна
Сценарист: Олена Соловйова (III)
Оператор: Антон Хмельков
Композитор: Денис Новіков
Художник: Микола Копанев
Продюсери: Олександр Кушаев, Ірина Смирнова
Рік: 2014
Прем’єра: 22 червня 2014 (Інтер, Україна), 14 вересня 2014 (Росія-1)
Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар