“Операція “Ляльковод” серіал

О

“Операція “Ляльковод” детективний серіал 2013 року.

“Операція “Ляльковод” скільки серій – в серіалі 32 серії.

“Операція “Ляльковод” актори

У ролях: Анастасія Паніна, Володимир Яглич, Денис Варенов, Євгенія Чиркова, Андрій Москвичов, Ірина Баринова, Олександр Нікольський, Андрій Муравйов, Тетяна Косач-Бриндіна, Олександр Сергєєв, Роман Гредін, Катерина Куликова, Вітас Ейзенах, Максим Башкін, Іван Гар, Алла Малкова

“Операція “Ляльковод” опис

Герой серіалу – Іван Корольов, майор оперативної служби ФСБ, при проведенні операції з захоплення збройового барона потрапляє з групою в засідку. Отримавши важке поранення, Корольов “йде” на більш спокійну роботу – в спецвідділ, який займається в основному аналітичними розробками. Так йому сказало начальство. Але насправді спокійного життя не буде. Корольов з новими колегами опиняється в гущавині подій, викликаних багатоходовою комбінацією давнього ворога Росії Перецького.

Перецький, який заробив нечувані капітали на батьківщині, але вимушений тікати за кордон, не залишає надій поквитатися і з країною, і зі своїми недругами. І серед особистих кривдників першим номером значиться Іван Корольов. Адже саме він зірвав нелегальну операцію з продажу великої партії зброї терористам.

Розслідуючи справу за справою, Корольов добереться до Перецького, злочинний задум якого може завдати серйозної шкоди Росіїі її населенню. Глядача чекають інтригуючі розслідування, детективний сюжет і небезпечні погоні.

“Операція “Ляльковод” інформація про серіал

Режисер: Карен Захаров
Сценаристи: В’ячеслав Кірєєв, Марія Різдвяна, Андрій Томашевський, Андрій Фадєєв, Юрій Гречаний, Сергій Кощєєв, Євген Фролов (уч.)
Оператор: Ильшат Шугаев
Композитор: Дмитро Агафонов
Художник: Валерій Горьков
Продюсери: Сергій Сендик, Дмитро Семенов (III) (іcп.)
Виробництво: компанія “Піраміда”
Рік: 2013
Прем’єра: 15 квітня 2013 (ТРК “Україна”), 1 січня 2014 (НТВ, Росія)
Cерій: 32

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар