Парфумерниця серіал 2013

П

Серіал “Парфумерниця ” 2013 року – це мелодрама, яка розповідає про дорослу жінку, яка закохалася в молодого хлопця.

Серіал “Парфумерниця” сюжет

На посаду директора провінційної парфумерної фабрики претендують двоє. Наталя – головний технолог, яка мріє про відродження підприємства та створенні нової колекції парфумів, та Ілля – молодий, амбітний столичний фахівець, який хоче побудувати на місці фабрики гіпермаркет. Але несподівано для обох суперництво поступається місцем іншому почуттю… Завдяки Наташі Ілля навчиться довіряти не тільки розуму. Завдяки Іллі Наталія повірить у себе і створить свій кращий парфум, в якому буде безумство пристрасті і гіркота розставання. «Дурнопьян» стане мелодією їх любові, в якій є магія верхньої ноти.

“Парфумерниця” трейлер

“Парфумерниця” інформація про серіал

Де знімали “Парфумерниця”

Зйомки серіалу “Парфюмерниця” проходили в Мінську , впродовж двох з половиною місяців. Частина з них проходила на діючій парфумерній фабриці. Марія Куликова дізналася про всі тонкощі і нюанси створення парфуму і вивчила професійні терміни. Актриса зізналася, що перший час було дуже важко – сильний запах ефірних масел дурманив голову.

Скільки серій в серіалі “Парфумерниця”

У серіалі “Парфумерниця” всього 8 серій. Так що можна припустити, що події в серіалі будуть розвиватися стрімко.

Актори “Парфумерниця”

Хто знявся в серіалі “Парфумерниця”: Марія Куликова, Наталя Рогожкіна, Семен Шкаликов, Микола Бистров, Олена Санаєва, Анатолій Голуб, Тетяна Чердинцева

Знімальна група серіалу “Парфумерниця”

Режисер: Ігор Ройзман

Сценарист: Маргарита Алоєв

Оператор: Віталій Коневцов

Художник: Павло Шапп

Продюсери: Олена Денисевич , Арам Мовсесян , Рубен Дишдишян

Виробництво : Марс Медіа

Тепер ви знаєте про що серіал Парфюмерниця 2013 року, хто брав участі в зйомках , де знімали серіал, і які актори в головних ролях.

 

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар