«Таблетка від сліз» 2014

Т

Таблетка від сліз – мелодрама 2014 про любов, зраду, про те як не зламатися в безвихідній ситуації.

«Таблетка від сліз» актори

Актори: Світлана Павлова, Дмитро Блажко, Ганна Сергєєва (II), Антон Батиров

«Таблетка від сліз» опис

Лариса – молода красива студентка педінституту. І хоча у неї є кімната в гуртожитку, там вона практично не з’являється – ось уже майже рік у неї триває роман з Ромою – москвичем із заможної сім’ї. Свою вищу освіту Лариса скоріше «домучує заради корочки», адже вона впевнена в тому, що її любов взаємна та до щасливого заміжжя рукою подати. Правда, в її плани поки не входять спільні діти. Для Лариси зараз головне – присвятити всю себе Ромі.

Але все виявляється не так вже здорово. Зрозумівши, що Лариса хоче за нього заміж, легковажний і звикший жити за рахунок батьків роздовбай Роман, злякавшись серйозних відносин, кидає дівчину.
Навіть ситуацію з вагітністю Лариси, яка призвела хлопця в жах, він планує використати з користю для себе. Лариса розуміє, що крім роботи за освітою їй нічого не світить. Серед дітей, до яких Лариса незабаром звикає, є хлопчик Микита. Малюка приводить і забирає батько Максим. Ніхто і ніколи не бачив матір Микити. Він досить закритий та проблемний хлопчик, у зв’язку з чим у Лариси виникає конфлікт з його татом, який набрав з часом зовсім інші фарби.

Доля приготувала дівчині ще безліч випробувань на життєвому шляху, ніби перевіряючи її на стійкість. Чи витримає наша героїня? Чи не зламається вона і чи зуміє розгледіти своє істинне щастя в момент повного відчаю та розчарування?

«Таблетка від сліз» інформація про серіал

Режисер: Серік Бейсеуов
Сценарист: Едіна Умерова
Країна: Росія, Україна
Виробництво: ТОВ «укркіно»
Рік: 2014
Прем’єра: 5 грудня 2014 (Інтер, Україна)
Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар