“Тільки не відпускай мене” серіал

Т

“Тільки не відпускай мене” – 4-серійна криминальна драми (виробництво – Star Media). У центрі сюжету долі двох молодих дівчат – бідної Наталі і заможної мажорки Лєри, життя яких змінюється після зустрічі одна з одною.

“Тільки не відпускай мене” актори

Олександра Сизоненко, Ганна Адамович, Володимир Мамчур, Костянтин Самоуков, Оксана Вороніна, Петро Миронов

“Тільки не відпускай мене” опис

Наталя Конопльова працює у лікарні медсестрою. Живе з мамою. Перебиваються від зарплати до зарплати. Живуть скромно, але гідно. Так вважає мама Наталі, яка одна виховала доньку і прищепила їй кращі людські якості: чесність, безкомпромісність, відповідальне ставлення до роботи. Мама дуже старалася, щоб донька не пішла у свого непутящого батька – алкоголіка, людину неохайну, яка не гребує нічим, щоб добути гроші на випивку. Мама Наталі після сварки з чоловіком злягла і після сильного стресу перестала ходити. Завідувач відділенням дозволив Наталі, кращій медсестрі, покласти маму до них у лікарню. Наталя зробила спробу отримати допомогу від батька, але він у черговий раз обдурив довірливу доньку і просто вкрав у неї зарплату.

У цьому ж місті живе Лєра Кузіна. Заможна мажорка, яка ні в чому не знає міри, благо батьки щедро постачають розбещеній доньці гроші. Улюблене місце Лєри – клуб, де вона вже перепробувала все, від горілки до наркотиків. У напівбожевільному стані Лєра намагається зістрибнути з балкона своєї квартири, але втручання Наталі, яка проходила повз, рятує їй життя. Так випадок звів двох героїнь і допоміг кожній з них вирішити свої життєві питання.

“Тільки не відпускай мене” інформація про кіно

Режисер: Роман Бровко
Сценаристи: В’ячеслав Шмідт, Марина Меднікова
Композитор: Олесь Коровніченко
Художник: Діана Тодоратьева
Продюсери: Юрій Мінзянов, Владислав Ряшин
Країна: Україна
Виробництво: Star Media
Рік: 2014
Прем’єра: 30 листопада 2014 (ТВЦ)
Cерій: 4

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар