“Точка кипіння” серіал

Т

«Точка кипіння» серіал – життєва мелодрама, з хорошою грою акторів.

«Точка кипіння» скільки серій – 8 серій

«Точка кипіння» актори

Актори: Катерина Клімова, Олексій Кортнєв, Юрій Соломін, Євген Дятлов, Поліна Лунегова, Єгор Лучішкін, Наталія Унгард, Максим Юдін, Ольга Погодіна, Ірина Линдт, Ілля Ільїн, Сергій Губанов, Альона Стебунова, Ксенія Буравская, Армандс Нейландс-Яунземс, Оксана Сташенко, Дар’я Косинкін​​, Вікторія Романенко, Еліна Богалій-Делін, Юлія Куварзина, Іван Агапов, Ольга Шувалова (II), Наталія Вінтілова, Сергій Дорогів, Євген Сергєєв, Ксюша Милик, Даша Милик, Ігор Большаков, Аршак Оганян, Володимир Шумський, Бахром Акрамов, Ольга Хохлова

«Точка кипіння» опис

Усі довкола впевнені, що Даша Коршунова – благополучна людина. Чоловік Борис – успішний бізнесмен – забезпечує у родині достаток, у них двоє чудових дітей, великий будинок у Підмосков’ї. Що ще треба для жіночого щастя?

Ніхто не знає, що, коли подружжя залишаються наодинці, Даша піддається домашньому насильству. У Бориса постійні напади невмотивованих ревнощів і некерованої люті. Коли ситуація стає нестерпною, Даша наважується піти від чоловіка. Але при цьому вона залишається без житла, без роботи і без дітей, над якими чоловік отримує повну опіку, підкупивши суддю.
Даша знаходить в собі сили протистояти всім неприємностям. Вона не тільки благополучно вирішує свої проблеми, в тому числі повертає собі дітей, а й відкриває приватний притулок для таких же, як вона сама, постраждалих від домашнього насильства жінок.

У цій непростій справі Дашиними помічниками стають друг дитинства адвокат Петя і місцевий священик отець Григорій. Обидва вони закохані в Дашу, але вона ще не готова до повторного шлюбу і не розібралася у своїх почуттях.

Даша допомагає постраждалим жінкам визначитися з житлом, з роботою, з медициною і з подоланням душевного болю. Багато хто з них, завдяки її зусиллям і її притулку, знаходять своє справжнє жіноче щастя. Даша щиро піклується про своїх підопічних. І вони платять їй любов’ю і повагою. Жінки стають справжніми близькими подругами. Це і допомагає їм вистояти у важку хвилину, коли колишній чоловік Борис, готовий на все, щоб знову відібрати у Даші дітей, нападають на садибу, в якій розташований притулок.

«Точка кипіння» інформація про серіал

Режисер: Олег Штром

Сценарист: Наталія Павловська

Оператор: Григорій Булкот

Композитор: Сергій Терехов

Художник: Леонід Свінціцький

Продюсери: Олександр Буравський, Анна Собіневская, Людмила Колпакова (іcп.), Катерина Єфанова, Валерій Смецкой (іcп.)

Виробництво: Кінокомпанія кобуру

Рік: 2010

Прем’єра 2 серпня 2010 року (Росія 1)

Cерій: 8

Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар