“Травневі стрічки” серіал

Т

“Травневі стрічки” серіал 2014 року – комедійна мелодрама про особисте життя трьох жінок, про вибір партнерів для любові і про тяжінні людей один до одного.

“Травневі стрічки” актори

У головних ролях – Клавдія Коршунова, Аріна Маракуліна, Дар’я Єкамасова, також у картині знімалися Данило Бєлих, Артем Міхалков, Іван Макаревич, Євген Мітта, Поліна Віторган, Федір Лавров.

“Травневі стрічки” опис

Три нерозлучні подруги – Тетяна, Олена і Ольга – завжди діляться одна з одною найсокровеннішим. А проблем у них, як і у всіх жінок, зазвичай вистачає. І, здебільшого, це проблеми особистого характеру.

Ольга (Клавдія Коршунова) – найбільш експресивна і незвичайна з трьох подруг. Їй постійно хочеться чогось нового, яскравого та захоплюючого. І стосунки з чоловіками не є винятком. Але за фактом Ольга ніяк не може розірвати відносини з одним чоловіком, якого вважає нудним та ординарним. Навіть розлучившись з Русланом (Володимир Мішуков), вона продовжує зустрічатися з ним. Часом за несподіваних обставин і у найнесподіваніших місцях.

Тетяна (Аріна Маракуліна) – справжня кар’єристка й бізнес-вумен. У неї будь-яка робота горить, а діяльність кипить. І, звичайно ж, Тетяна робить вигляд, ніби особисте життя її мало хвилює. Ось тільки дуже скоро стає зрозуміло, що це не зовсім так. До того ж, у Тетяни є п’ятнадцятирічна дочка Ліка (Поліна Віторган), яка надто вже відверто нагадує своїй матері про бурхливі помилки молодості, точно повторюючи їх.

Олена (Дар’я Єкамасова) – найскромніша і “позитивна”. У вільний час вона допомагає по господарству Максиму (Данило Бєлих). Однак ця допомога обертається досить несподіваним результатом. Одного разу Максим пропонує Олені зіграти роль його нареченої – для мами, яка дуже переживає, що її великий син досі не обзавівся родиною.

“Травневі стрічки” інформація про кіно

  • Жанр: комедійна мелодрама
  • Кількість серій: 4
  • Рік: 2014
  • Режисер: Валерія Гай Германіка
  • Сценаристи: Анастасія Касумова, Микола Сніцара
  • Продюсер: Юрій Сапронов
  • У ролях: Клавдія Коршунова, Володимир Мішуков, Аріна Маракуліна, Євген Мітта, Іван Макаревич, Артем Міхалков, Поліна Віторган, Дар’я Єкамасова, Данило Бєлих, Федір Лавров та інші.
Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар