«Три зірки» серіал 2014

Т

«Три зірки» серіал 2014 року – про життя родичів, які повинні навчиться жити разом, вирішувати спільні питання.

«Три зірки» скільки серій – 30 серій.

«Три зірки» актори

Актори: Анна Данькова, Іван Колесников, Ярослав Леонов, Максим туранцев, Володимир Тебенка, Павло Мисаилом, Олександр Лирчіков, Всеволод Макаров, Алла Подчуфарова, Лада Чернова, Аліна Стеблюк, Анна Кузіна (II), Юлія Юрченко, Поліна Уварова, Євген Дакота, Анастасія Німець, Дарія Тюріна, Сергій Миколаїв (VII), Олександр Пугачов (II), Ірина Бероєва, Денис Варенов, Ніка Баліна, Надія Іванко, Марина Діанова, Денис Давидов, Євграф Прохоров, Юлія Мінаковская, Олена Панджаріді, Світлана Фролова (II) , Ігор Верста, Аліна Хруник, Артем Лиско, Артем Маркар’ян, Катерина Мадалінская, Олександра Буличова

«Три зірки» опис

Брат і сестра Бєлянкіни з дитинства недолюблювали один одного. Вони росли в неповній сім’ї, вічно і в усьому змагалися і вічно були всім незадоволені. Зараз Славі 31 рік, він освічений і недурний, однак, не знайшовши свого місця під сонцем, живе одним днем. Марина, старша сестра, страждає комплексом “ранньої зірки”. У 20 років вона була ведучою на одному з перших музичних каналів, її впізнавала вся країна. Зараз їй 36, на телебаченні років 15 вона вже нікому не потрібна. Марина працює де доведеться, продовжуючи мріяти про блакитний екран.

Раптом Бєлянкіни отримують звістку про трагічну загибель батька, який залишив їх багато років тому. Так як з ним в аварії загинула і його нова дружина, а заповіту не було, Слава і Марина виявляються єдиними спадкоємцями і отримують під своє управління невеличкий готель в одному з районів Москви.

Перше бажання брата і сестри – продати бізнес і розділити гроші – тут же розбивається вщент, так як з’ясовується, що є і третій спадкоємець. У їх батька залишився ще один син від нового шлюбу, 15-ти річний хлопчина на ім’я Макс. Мало того що Слава і Марина мають управляти готелем до того моменту, поки Максу не виповниться 18 років, вони ще й повинні стати опікунами хлопчика. І якимось загадковим чином три зірки цього готелю об’єднують долі трьох членів однієї, давно зруйнованої родини.

«Три зірки» інформація про серіал

Режисери: Мічіслав Юзівський, Сергій Лєсогоров

Сценарист: Ілля Куліков

Оператори: Григорій Булкот, Антон Силантьєв, Сергій Юдаев

Композитори: Олексій Шелигін, Володимир Сайко

Продюсер: Юхим Любинський

Виробництво: DixiMedia на замовлення НТВ

Рік: 2014

Прем’єра: 7 липня 2014 (ТРК «Україна»)

Cерій: 30

Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар