«Відлига» (Оттепель) пісні з серіалу

Музика з кіно

«Відлига» пісні з серіалу

Спеціально для телесеріалу «Відлига» музику і пісні написав композитор Костянтин Меладзе.

Під час роботи над музикою до фільму він постарався увійти в роль кінокомпозитора кінця 1950 -х – початку 1960 -х років. Для цього він прослухав дуже багато радянської музики тих часів, яка в часи «відлиги» була на рідкість «фірмовою». Але більшою мірою, за його словами, він орієнтувався на творчість італійського композитора Ніно Рота. Приблизно така музика звучала тоді в італійських і радянських фільмах. Радянська естрадна музика, вважає Меладзе, взагалі була найближче до західної саме в 1960 -і роки. Тоді були неймовірно стильні і розкуті артисти, такі як співачка Лариса Мондрус та інші кумири тих років. Пізніше, коли період «відлиги» закінчився, за музикою стали стежити, стали тримати її під контролем.

У фільмі «Відлига» звучить багато інструментальної музики, для запису якої Костянтину довелося шукати автентичні синтезатори, електрооргани, барабани, яких дуже багато в аранжуваннях. Під час студійного відомості звук був злегка «зіпсований» , щоб він не був таким лощеним, як зараз, і придбав «лампове» звучання. Крім того, в саундтреку використані гітарні імпровізації Тодоровського -старшого.

Крім інструментальної музики Костянтин Меладзе написав дві пісні до фільму. Спочатку композитор пробував записувати їх з відомими професійними вокалістами, як і у фільмі «Стиляги ». Але спів сучасних виконавців, на думку Меладзе, не підходив в кіно Валерія Тодоровського. У його фільмах потрібно співати акторськи: чи не голосом, а душею. Так що тут, як і в «Стилягах», співають в основному ті, хто грають ролі:

  • «Оттепель» (музика і слова Костянтина Меладзе ) – виконує актриса Пауліна Андрєєва.
  • «Нет для любви преград» (музика і слова Костянтина Меладзе ) – виконують актори Вікторія Ісакова ( виконує соло ), Анна Чіповська , Таша Круз , Марина Литвинова , Рубен Толмачов , Костянтин Меладзе.

Також у серіалі звучать пісні кінця 1950 -х – початку 1960 -х років:

  • «Эй, рулатэ», у виконанні Гелени Великанової
  • «Давай никогда не ссориться» , у виконанні Тамари Міансарової
  • «Мой милий» , у виконанні Ніни Дорда
  • «Не встретимся», у виконанні Ніни Дорда
  • «Троллейбус» , у виконанні Ірини Бржевской
  • «She She Little Sheila» , у виконанні « Gene Vincent & His Blue Cap »
  • «My Baby Don`t Low» , у виконанні« Gene Vincent & His Blue Cap »

Тепер ви знаєте яка музика і пісні звучать в серіалі «Відлига».

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар