«Золота наречена» 2014

З

«Золота наречена» – цікава мелодрама про любов 2014 року.

«Золота наречена» актори

Актори: Глафіра Тарханова, Олександр Ратніков, Олег Масленников-Войтов, Анастасія Проніна, Юлія Гришина, Ирина Домнінская, Віталій Альшанський, Вадим Александров, Альона Проданова

«Золота наречена» опис

Сільські старий зі старою беруться видати заміж міську племінницю, що засиділися в дівках, коли та приїжджає погостювати на новорічні канікули. Щоб привернути інтерес до її непоказною персони, спритна бабка без відома племяшки розпускає слух, ніби Надя – вдова-мільйонерка, і скоро отримає спадок від померлого чоловіка-бізнесмена.

У кожного з новоявлених женихів свої плани на Надін «спадок». Журналіст Долгобродов хоче зробити сенсаційний матеріал про вдову знаменитого мільйонера, яка чомусь ховається в селі. Він намагається на хвилі цієї сенсації отримати роботу в Москві. Художник Тимофій, вибравши в супутниці життя багату вдову, хоче домогтися світової слави. Старіючому ловеласу Кулькову всього лише і потрібно від Наді, що грошей на лагодження хати. При цьому кожен з кандидатів вважає Надю нудною сірою мишкою. І тільки після того, як вона закохується по-справжньому і перетворюється, женихи розуміють, що проґавили справжній скарб. Корисливі помисли змінюються щирою симпатією, і коли з’ясовується, що ніякої спадщини немає і в помині, багато як і раніше не проти запропонувати їй руку і серце.

«Золота наречена» інформація про серіал

Режисер: Роман Барабаш

Сценаристи: Наталія Афіногенова, Сергій Буртяк

Оператор: Святослав Булаковський

Композитор: Валерій Царьков

Продюсери: Анастасія Шипуліна, Родіон Павлючик, Ірина Романова (II) (іcп.)

Виробництво: ПЦ «Про100 Фільм»

Рік: 2014

Прем’єра: 31 грудня 2014 (Росія-1)

Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар