«Квиток на двох» серіал

К

«Квиток на двох» серіал 2014 року – мелодрама-історія про благородство і відданість, які виявляться сильнішими за зраду.

Скільки серій в серіалі «Квиток на двох»4 серії

«Квиток на двох» всі серії

«Квиток на двох» актори

Актори: Дмитро Щербина, Марина Коняшкіна, Митя Лабуш, Аполлінарія Муравйова, Дмитро Суржиков, Ольга Когут, Микола Боклан, Олексій Вертинський, Дмитро Бджола, Людмила Барбір, Наталія Кленіна, Лілія Ребрик, В’ячеслав Василюк, Вікторія Білан

«Квиток на двох» опис

У плацкартному вагоні знайомляться Аркадій і Варвара – у них білет на одне і те ж місце. Аркадій – дитячий хірург, він їде до столиці на наукову конференцію. Варвара повертається в село до своїх батьків після закінчення технікуму.

Засмучена Варвара заявляє, що вона вагітна, а тому своїм місцем не поступиться. Пасажири сміються, оскільки розцінюють її заяву як привід залишитися на своєму місці. А її квиток попутники називают фальшивим. Ображена Варвара тікає в тамбур, Аркадій йде за нею.

У тамбурі відбувається діалог між Варварою і Аркадієм. Він дізнається її історію і переконується, що співрозмовниця не бреше. Вона дійсно на другому місяці вагітності. Варвара “залетіла” від товариша-однокурсника на випускному. Лікарі заборонили робити аборт. Тепер їде до батьків і трясеться від страху.

Варвара виходить на своїй станції, потяг рушає. Аркадій дивиться їй вслід, потім хапає сумку і вискакує з потяга на ходу.

«Квиток на двох» інформація про серіал

Інша назва: Купейний вагон

Режисер: Володимир Балкашинов

Сценаристи: Анатолій Карлюга, Наталя Марченко

Оператор: Антон Канавін

Композитор: Андрій Кирющенко

Художник: Світлана Макуха

Продюсери: Анатолій Вишневський (II) (іcп.), Ігор Соколовський, Валентин Опалєв (ген.)

Країна: Україна

Рік: 2013

Прем’єра: 20 квітня 2013 (ТРК «Україна»), 21 травня 2013 (ТВЦ)

Cерій: 4

Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар