Фільми зняті за книгами

Зарубіжні серіали

Досить багато фільмів, знятих на основі книг, були випущені в 2017 році. Ці фільми різних жанрів – жахи, казки, історичні. Ці адаптації доводять, що режисери захоплені історіями, прочитаними на сторінках літератури.

Фільми зняті по книгам 2017 року 

Фільми 2017 року, які було знято на підставі книг або коміксів:

«Воно» – американський фільм жахів, знятий за однойменним романом Стівена Кінга. Це фільм про сімох дітей, яких тероризує невідома істота, що черпає силу зі страху, ненависті і розчарування. Фільм був показаний у вересні 2017 року

“Чудо” (Wonder) – американський драматичний фільм 2017 року режисера Стівена Стівен Чбоскі, заснований на однойменному романі Р. Дж. Паласіо. Кінозірки Джулія Робертс, Оуен Уїлсон і Джейкоб Тремблей слідують за дитиною з синдромом Трехара Коллінза, яка намагається вписатися в суспільство. Wonder був випущений в США 17 листопада 2017 року і зібрав 73 мільйони доларів. А бюджет фільму – 20 мільйонів доларів.

«Матриця часу» (англ. Before I Fall) – американська містична драма режисера Рі Руссо-Янг. Стрічка є екранізацією роману «Перш ніж я впаду» Лорен Олівер про ученицю, яка проживає один і той же день знову і знову. У головних ролях Зої Дойч, Еріка Трамбле, Галстон Сейдж.
Вперше фільм був показаний 21 січня 2017 в США на кінофестивалі «Санденс».

Сильніше (Stronger) – американський біографічний драматичний фільм 2017 року режисера Девіда Гордона Гріна і написаний Джоном Поллоне, заснований на мемуарах Джеффа Баумана і Брет Віттер. Це історія чоловіка, який втрачає ноги в бомбардуванні Бостонського марафону і повинен пристосуватися до свого нового життя.

“Останній помах прапора” (Last Flag Flyin) – американський комедійно-драматичний фільм 2017 року режисера Річарда Лінклетера з сценарієм Лінклейтера і Дерріла Поніксана, заснованого на однойменному романі останнього 2005 року. Фільм про трьох ветеранів В’єтнаму, які возз’єднуються після того, як один з їх синів загинув у війні в Іраку.

“Скляний замок” (The Glass Castle) – американський біографічний драматичний фільм 2017 року режисера Дестіні Деніела Креттона і написаний Креттоном, Ендрю Ленхемом і Марті Ноксон, заснований на однойменному мемуарі Джаннетт Воллс в 2005 році. Фільм розповідає про жахливе дитинство дівчини Дженнет, мати якої була художницею, а батько алкоголіком.

Мультфільм “Капітан підштаників” – знятий за однойменною серією книг Дева Пилки. Це останній мультфільм студії DreamWorks, дистриб’ютором якого виступає 20th Century Fox. При бюджеті в $ 38 млн мультфільм зібрав аж $ 124,7 млн.

Мультфільм «Бос-молокосос» (англ. The Boss Baby) – знятий DreamWorks Animation за однойменною книгою Марли Фрейз. Сюжет про дитину, яка є секретним агентом у війні між немовлятами та цуценятами. Після випуску мультфільм зібрав 498 мільйонів доларів у всьому світі при бюджеті в розмірі 125 мільйонів доларів. Сиквел планується випустити 26 березня 2021 року.

«Спасибі за вашу службу» (Thank You for Your Service) – американська біографічна військова драма 2017 року, заснована на однойменному романі Девіда Фінкеля. Фільм присвячений посттравматичному стресовому розладу (ПТСР), яким страждають солдати США, які повернулися з війни в Іраку і які намагаються пристосуватися до нормального життя.

«Вбивство в” Східному експресі “» (Murder on the Orient Express) – американський детективний фільм режисера Кеннета Брани, знятий за однойменним романом Агати Крісті 1934 року. Фільм зібрав 202 мільйони доларів в усьому світі і отримав різні відгуки від критиків, з похвалою за гру акторів і виробничу цінність, але критику за те, що вони не додали нічого нового в попередні адаптації.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар