“12 мавп” опис серій

Зарубіжні серіали

12 мавп (12 Monkeys) – американський телесеріал 2015 року, заснований на фільмі 1995 року.

“12 мавп” опис серій

1 серія “12 мавп” опис
У 2017 році смертоносна чума звільняється, убивши 7 мільярдів людей у ​​всьому світі і призводить цивілізацію на грань краху. В 2043, група вчених на чолі з Катріною Джонс (Барбара Зукова) повертає Джеймса Коула (Аарон Стенфорд) назад у часі з єдиним наказом – убити Ліланда Фроста (Желько Іванек), щоб запобігти створенню чуми. Коул повертається в 2013, де він викрадає доктора-бактеріолога Кассандру Райлі (Аманда Шулл), спільно з якою він повинен знайти цю людину.

2 серія “12 мавп” опис
Коул повинен повернутися, щоб знайти інформацію про пацієнта психіатричної лікарні в Філадельфії, який пов’язаний з «армією 12 мавп» і компанією «Markridge Group». Вчені намагаються відправити його в 2015 рік, але він потрапляє в Північну Корею в 2006, після чого він зникає на очах у охорони і повертається в свій 2043. Його вдруге відправляють 2015 рік, де він знаходить психічно неврівноважену Дженніфер Гоінз в лікарні, дочка Ліланда Гоінза (Ліланда Фроста). Аарон Маркер (Ной Бін [en]) показує д-ру Райлі секретну інформацію з Північної Кореї про те, що Коул був там в 2006 році.

3 серія “12 мавп” опис
Коул і Райлі намагаються відстежити доктора Анрі Туссена (Ларик Бент [en]), єдину людину, крім Дженніфер Гоінз, який знає секрет «Темної кімнати». Вони виявляють, що він був убитий невідомим під час роботи з доктором Райлі на Гаїті в 2014 році. Коул відправляється в 2014 рік на Гаїті, для того, щоб допитати Анрі. У цей час Коул не повинен вступати в контакт з «версією доктора Райлі 2014-го року», щоб не змінити тимчасову лінію: тому що цей відрізок часу відбувається після першої зустрічі з ним (в 2013), але ще до другої, що може перешкодити їй зустріти Коула в 2015 році. Він знаходить Анрі, але «Людина зі шрамом» (Том Нунен) наздоганяє їх. «Доктор Райлі – 2014» усвідомлює, що спалах епідемії на Гаїті – це, можливо, перша поява чуми 2017 року.

4 серія “12 мавп” опис
В 2043, «West VII» нападе на об’єкт, де розташована машина часу, увійшовши через прихований тунель. Ремзі (Керк Асеведо) і Джонс, мабуть, убито, але вони встигають надіслати Коула назад в часі в 2015. Опинитися в призначеної точці не вийшло, машина часу, в результаті нападу, відправляє Коула назад на кілька днів. І, створивши тимчасовий парадокс, він потрапляє в полон до Диякона (Тодд Стешвік) і змушений розкрити місцезнаходження прихованого тунелю, прохід через який вдався лише тому що Коул повернувся в цей час, а не в призначений 2015 ий рік.

5 серія “12 мавп” опис
Коул і д-р Райлі потрапляють в «Темну кімнату». «Людина зі шрамом» катує Коула, щоб спробувати дізнатися, як проникнути в сховище всередині «Темної кімнати», при цьому розповідаючи д-ру Райлі, що це Коул вбив Анрі в 2014. в 2043 Ремзі обшукує особисті речі Джонс і виявляє, що вона і раніше посилала інших мандрівників в минуле, деякі з яких помирали в процесі.

6 серія “12 мавп” опис
Повернувшись в 2043, Коул потрапляє в альтернативне майбутнє, де «West VII» захопили об’єкт з машиною часу. Він дізнається, що в історії цього альтернативного 2043, д-р Райлі була вбита в 2015 році, в результаті чого відбулися радикальні зміни в тимчасовій лінії: чума з’явилася раніше, в 2014, і була пов’язана з подією, під назвою «Операція Троя», в Чечні. Коул переконує лідера «West VII» (тепер це Ремзі), щоб Джонс допомогла відправити його назад в часі, щоб він міг запобігти смерті «д-ра Райлі–2015» і змінити історію.

7 серія “12 мавп” опис
У 2015 році Коул і д-р Райлі допитують археолога про давній артефакт, пов’язаний з «армією 12 мавп» і, дізнавшись, що вона має коріння в Чечні, Коул робить спробу потрапити туди. Уже будучи в Чечні, Коул отримує вірус, але потрапляє в полон до Векслеру і його людей. Маркер і д-р Райлі інформують ЦРУ, що «операція Троя» пішла не так, як планувалося.

8 серія “12 мавп” опис
У 2043 році Джонс посилає Ремзі і Уитли в “Спірхед”, військову колонію, щоб попросити допомоги в стабілізації енергії ядра машини часу. Джонс і Уітлі колись жили в ній, але залишили її після того, як нинішній лідер, полковник Фостер, прийшов до влади шляхом насильницького перевороту.

9 серія “12 мавп” опис
У 2043 році Джонс стверджує що Фостер бреше і ліки від вірусу ніколи не буде знайдено, і будь-якими способами хоче отримати ядро, щоб врятувати  Коула, що “загубився в часі”. Перебуваючи в 2017 році в Чечні Коул дізнається, що доктор Райлі досі бореться з вірусом і працює в ЦКЗ в Балтіморі. При спробі прорватися через карантинний периметр його захоплює група солдатів ООН і відвозить.

10 серія “12 мавп” опис
Коул відправляється в 2015. Коул разом з доктором Райлі знаходять робочий журнал доктора Олівера Пітерса, який вказує їм на Токіо 1987 року. В 2043 Ремзі спалює документи доктора Джонс, які допомагали їм у пошуках джерела чуми і викрадає сироватку для подорожі в часі.

11 серія “12 мавп” опис
У 1987 в Токіо, Коул намагається зупинити Ліланда Гоінза, який набуває оригінальний зразок чуми. Коулу заважає Ремзі і в процесі бійки, Ремзі ув’язнюють. У в’язниці з ним зв’язується Олівія (Еліс Доун), таємничий член Армії 12 мавп.

12 серія “12 мавп” опис

У 2015, доктор Райлі знаходить «доктора Катрину Джонс–2015» і просить її про допомогу Коулу, який помирає від побічних ефектів при подорожі в часі. Дженніфер Гоінз зміщує генерального директора Маркрідж-груп і ставить себе на його місце. В 2043 доктор Джонс намагається відновити машину для подорожі в часі.

13 серія “12 мавп” опис
У 2015 Коул і доктор Райлі допитують Аарона про «Армію 12 мавп». Після цього вони знаходять лабораторію де проведена збірка машини для подорожі в часі і зустрічаються там з Ремзі, який хоче скористатися нею, щоб повернутися до сина в 2043-му. В 2043 Диякон і група з 12-ти чоловік вриваються в лабораторію. Джонс вирішується на відчайдушний крок – підірвати машину, але раптово з’являється поранена Кассандра Рейлі.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар