“11.22.63” серіал

Зарубіжні серіали

11.22.63 – американський науково-фантастичний міні-серіал, знятий за мотивами науково-фантастичного однойменного роману Стівена Кінга.

“11.22.63” скільки серій – в серіалі 8 серій

“11.22.63” інформація

Прем’єра відбулася 15 лютого 2016 року.

Жанр – Драма, наукова фантастика, містика, трилер

Розробка – Бриджет Карпентер

Виконавчий продюсер – Джей Джей Абрамс, Стівен Кінг, Бриджет Карпентер, Браян Бьорк

Країна-виробник – США

“11.22.63” актори

АкторРоль
Джеймс ФранкоДжейк Еппінг/Емберсон
Кріс КуперЕл Темплтон
Сара ГадонСейді Дангіл
Кевін О’КоннорКайл/Містер Жовта Картка
Джош ДемелФренк Даннінг
Леон РіппіГаррі Даннінг
Джордж МаккейБілл Теркотт
Деніел ВебберЛі Гарві Освальд
Люсі ФрайМарина Освальд
Черрі ДжонМаргарита Освальд
Т. Р. НайтДжонні Клейтон
Бруклін СуданоКрісті

“11.22.63” опис серій

1 серія “11.22.63” опис

Власник кафе Ел Томпсон розкриває таємницю часового порталу у жовтень 1960 року своєму другу, вчителю Джейку Еппінгу. Помираючи від раку, Ел просить Джейка здійснити мандрівку в часі у 1960 рік та запобігти вбивству Джона Кеннеді.

2 серія “11.22.63” опис
Джейк розпочинає нове життя у 1960-му році і береться за розслідування вбивста Кеннеді. Він перевіряє можливість змінити минуле, намагаючись перешкодити вбивству сім’ї одного із своїх майбутніх студентів.

3 серія “11.22.63” опис
Із допомогою Білла Теркотта Джейк переїжджає у Форт-Ворт та отримує роботу у місцевій школі маленького містечка Джоді, де заводить знайомство із новою працівницею бібліотеки Сейді Данхіл. Джейк і Білл стежать за Лі Гарві Освальдом, який зовсім нещодавно повернувся із СССР.

4 серія “11.22.63” опис
Освальд тренується у складанні снайперської гвинтівки та робить із нею фотографію. Джейк і Білл стежать за Освальдом і Джорджем в готелі Шемрок, але справи йдуть наперекіс. Міс Мімі вступає у конфлікт із Джейком через його вигадане ім’я, змушуючи того придумати неправдиву історію для прикриття. Сейді знаходить записи розмов Освальда у будинку Джейка.

5 серія “11.22.63” опис
Джейк і Білл вирішили перевірити чи стріляв Освальд в генерала Уолкера самостійно. Однак втручається Час, відволікаючи Білла міражом його сестри. Тим часом Джонні вимагає, щоб Джейк прийшов до будинку Сейді, де він взяв її в заручники. Джейк і Сейді осліплюють та убивають Джонні. Пізніше в лікарні Джейк розкриває Сейді всю правду про себе, хто він такий і звідки, та зізнається їй в коханні.

6 серія “11.22.63” опис
Джейк продовжує свою місію, однак події починають розвиватись не так, як він того хотів. Непередбачуване зближення Білла та Марини стає причиною того, що на вечірці з нагоди дня народження Освальда п’яний Білл розриває перебування одного із мікрофонів. І хоча Освальд вважає, що за цим всім стоїть ФБР, Джейк таки змушений ізолювати Білла в психлікарні. У лікарні, де Сейді чекає на пластичну операцію, Джейк помічає підозрілого незнайомця, якого раніше зустрічав біля порталу, і ледь встигає відмінити операцію, так як у лікарів поламався апарат штучного дихання. Сейді залишається із шрамом на обличчі, а на Джейка нападають букмекери, які незадоволені його недавнім виграшем і жорстко б’ють.

7 серія “11.22.63” опис
Через побої Джейк частково втрачає пам’ять і це стає причиною трагедії. По – перше, він забув, як звати вбивцю Кеннеді, а по – друге, поки Джейк лежав у лікарні, Білл зійшов з розуму через лікування і закінчив життя самогубством. Тим часом Освальд приходить із листом у ФБР та розпочинає там скандал. Сейді возить Джейка по знайомих йому місцях і одного разу вони випадково потраплять в гості до Освальда. Згадавши, хто його ціль, Джейк знову повертається до своєї місії. Спочатку він намагається викрасти гвинтівку Освальда, але той вже відправився у Техаське книгосховище, біля якого повинен проїхати президентський кортеж. Джей і Сейді спішать туди.

8 серія “11.22.63” опис
Президентський кортеж наближається, Джейк і Сейді спішать у книгосховище, але минуле не бажає мінятись. На їхній дорозі з’являються раптово зламані автомобілі, аварії, міражі померлих людей, але Джейк та Сейді таки наздоганяють Освальда. Відволікшись, той не потрапляє у ціль із першого разу і машина з Кеннеді благополучно проїжджає далі. Відбувається бійка, під час якої Джейк вбиває Освальда, але той встигає смертельно поранити Сейді. ФБР арештовує Джейка, але, розібравшись в ході подій, агент Хості дозволяє Джейку, якому по телефону подякув сам президент, піти. Джейк знову приїжджає в Мен, проходить крізь портал і потрапляє в Америку, зруйновану атомною війною, яку спровокував Кеннеді і його наступник Уоллес. Знаючи, що мандрівка в минуле обнулить всі зміни, Джейк знову відправляється в 1960 рік, але тільки для того, щоб вернутись в те теперішнє, в якому колись жив.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар