«Касл» актори

К

Серіал «Касл» – американський комедійно -драматичний телесеріал , оповідає про відомого письменника детективів Річарда Каслі ( Натан Філліон ) і детектива Кейт Беккет ( Стана Катіч ). Якщо ви прихильник цього серіалу , то вам би хотілося знати справжні імена героїв «Касл» і їх біографію.

«Касл» актори

Хто знявся в серіалі «Касл»: Натан Філліон , Стана Катіч , Сьюзен Салліван , Джон Уертас , Моллі С. Куінн , Тамала Джонс , Шимус Девер , Рубен Сантьяго- Хадсон , Пенні Джонсон , Арі Гросс

Актори і ролі «Касл»

касл актеры

  • Річард Едгар «Рік» Касл ( Натан Філліон ) – відомий письменник в жанрі детективів. Ім’я при народженні – Річард Олександр Роджерс. Змінив друге ім’я на Едгар на честь Едгара По. Не знає батька. Був двічі розлучений і має дочку від першого шлюбу – Алексіс . Мерідіт – перша дружина – зрадила йому з режисером і прислала документи на розлучення. Джина – друга дружина – не могла винести того , що Річард не дозволяє їй зблизитися з Алексіс . Через це вони часто сварилися, що, по всій видимості , і призвело до розлучення. Друга дружина Касла також є його агентом – видавцем . На початку серіалу Касл знаходиться в пошуках нових ідей після того, як у своєму останньому детективному романі він «убив» свого найвідомішого персонажа. Крім придбання свіжих ідей Касл також використовує свої знання і досвід для допомоги поліції в розслідуванні злочинів. У третьому сезоні купує бар « Старе Лігво». За його серії книг « Жара» знімається фільм. Таємно закоханий в Беккет .
  • Детектив Кейт Хогтон Беккет ( Стана Катіч ) – детектив департаменту поліції Нью -Йорка. Вона – першокласний слідчий і завоювала репутацію детектива, що віддає перевагу незвичайим розслідуванням. Згадується, що вона наймолодша жінка- детектив в історії (на початку кар’єри їй було трохи більше 20 років). Стала поліцейським після смерті матері , справа якої так і не було розкрито. Начальник Беккет (капітан Монтгомері ) змусив її прийняти Касла в ролі консультанта. Хоча він її постійно дратує, разом вони є відмінною командою . Носить обручку своєї матері Джоани Беккет ( за життя , яке втратила ) та годиник свого батька ( за життя, яке врятувала – після смерті своєї дружини Джим Беккет багато пив, і Кейт допомогла йому вилікуватися від залежності) . Провела семестр навчання в Києві , де вона вчила російську мову. Закохана в Касла , але приховує це .
  • Детектив Хав’єр Еспозіто (Джон Уертас ) – детектив , який є членом команди Беккет. Працює на пару з Райаном. Завжди готовий жартувати з приводу розслідування. Любить спостерігати за взаємовідносинами Касла і Беккет. Дуже часто при зверненні до Беккет починає свою фразу з вигуку «Йоу!». Зустрічався з Лені Париш, незважаючи на розрив, все ще відчуває до неї ніжні почуття і хоче почати відносини знову, але не зізнається в цьому.
  • Детектив Кевін Райан ( Шеймус Девер ) – детектив , який є напарником Еспозіто і членом команди Беккет. Хоча вони постійно знущаються над Беккет , насправді вони досить дбайливо до неї відносяться . У другому сезоні починає зустрічатися з Джені . У третьому сезоні робить їй пропозицію на очах всієї ділянки, їх весілля відбулося в четвертому сезоні. Має алергію на гусяче пір’я .
  • Доктор Лені Париш ( Тамала Джонс) – судмедексперт. Подруга Беккет, з якою та може поговорити по душах. Постійно радить Беккет розвинути її відносини з Каслом. Зустрічалася з детективом Еспозіто, незважаючи на те, що вони розлучилися, зберегла до нього почуття і хотіла б відновити відносини, але не говорить про це. Постійно сперечається з Каслом.
  • Капітан Рой Монтгомері ( Рубен Сантьяго- Хадсон ) – начальник Беккет, якому подобаються цілеспрямованість і увага до дрібниць Беккет, але він постійно стежить за тим, щоб розслідування проходили як по маслу. Його веселить роздратування Беккет, що викликається присутністю Касла, але він розуміє, що разом вони добре працюють. Одружений, у нього є дві дочки і син. Гине в кінці третього сезону від вогнепального поранення. Причетний до вбивства матері Беккет .
  • Алексіс Касл ( Моллі Куїнн) – дочка Касла, якій набагато простіше спілкуватися з дорослими, ніж з однолітками. Любить вчитися. Найчастіше поводиться більш свідомо, ніж її батько. Оскільки останній був більш відповідальний, ніж її мати, Алексіс була залишена з ним після розлучення батьків. Намагається вступити до коледжу Стенфорд. Але наприкінці четвертого сезону вирішила поступити в Колумбійський університет .
  • Марта Роджерс ( Сьюзен Салліван ) – мати Касла. Колишня бродвейська актриса. Живе з Річардом і внучкою Алексіс. За власними словами була « чертовски багата і непристойно бідна ». Постійно намагається зайнятися чимось новим, а також знайти собі неодруженого багатія. У школі була закохана в Чета Палаберна і в другому сезоні відновлює з ним стосунки. Після його смерті отримує у спадок 1 мільйон доларів і відкриває школу акторської майстерності в його честь.
  • Капітан Вікторія Гейтс ( Пенні Джонсон Джеральд ) – нова начальниця Беккет, прийшла на зміну загиблому капітану Монтгомері. Має дуже строгий характер, вимагає, щоб підлеглі зверталися до неї «Сер». Багато хто називає її « Залізна Гейтс». До Касла ставиться вельми прохолодно, вважає його стороннім у відділі, незважаючи на велику допомогу з його боку у розкритті злочинів . Постійно робить акцент на те, що розкриття – заслуга поліцейських, і намагається добитися відмінних результатів від Беккет без допомоги Касла .

Тепер ви знаєте акторів серіалу «Касл» та їх ролі і можете поцікавитися їх іншими роботами і біографією.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар