“Ключі від щастя 2 ” серіал

К

“Ключі від щастя. Продовження” – про подальше життя Тетяни Міміної

“Ключі від щастя 2 ” скільки серій – в 2 частині 16 серій.

“Ключі від щастя 2 ” актори

Актори: Наталя Терехова, Костянтин Юшкевич, Костянтин Соловйов, Дарина Рихлицький, Максим Крупина, Сергій Рост, Андрій Кузічев, Ганна Арланова, Ірина Домнінская, Раїса Конюхова, Володимир Кебін, Катерина Травова, Єгор Барінов, Сергій Сєров, Микита Померанцев, Тамара Спірічева, Олена Вєтрова, Ірина Померанцева, Кирило Продолятченко, Лариса Домаскіна, Мисак Геворкян, Олена Грехова, Євгенія Преснікова, Володимир Чуприков, Микола Іванов (II), Петро Баранчеев, Ілля Соколовський, Юлія Чебакова, Максим Ратінер, Михайло Стародубов, Юлія Ауг, Денис Юченков , Валерій Афанасьєв, Юлія Гусак, Микола Тріфілій, Ігор Євтушенко, В’ячеслав Хабіев, Максим Юдін, Євгенія Каверау, Анастасія Степанова, Карина Карпухіна

“Ключі від щастя 2 ” опис

“Ключі від щастя 2” опис серій

Всі пригоди співачки Тетяни Минино, здавалося б, залишилися позаду. Її кар’єра на зльоті, а улюблені чоловіки – наречений Вадим і син Колька – поруч. Але популярність і успіх несподівано обертається проти неї – колишній чоловік, колись бізнесмен Віктор, а тепер безнадійно спивається в глушині Вітьок, випадково бачить Таню по телевізору. Від заздрості він не може стримати гніву – «забула вона, зірка, хто її з села витягнув ?!»
Вітьок засилає до Тані Людка, яка, як і він, безрадісно животіє в глушині, сподіваючись, що їй вдасться знову втертися в довіру до колишньої подружки. Таня не роздумуючи прощає «подругу дитинства» – і незабаром в житті героїні починаються підкилимні підступи ..
Проте всім цим підступам, швидше за все, не судилося зруйнувати Таніно щастя, якби не одне страшне збіг обставин – на річковому рейсі по Волзі Людка у сварці ненароком штовхає героїню і та падає за борт … Через кілька днів офіційно оголошують про смерть Тетяни Минино, а в маленькому містечку приволзькому врятованої пацієнтці видають паспорт на ім’я Маші Іванової – свого справжнього імені вона не пам’ятає …

“Ключі від щастя 2 ” інформація

Режисери: Юлія Краснова, Олег Массаригін

Сценаристи: Ольга Ларіонова, Катерина Латанова, Алла Гусєва, Марина Шіхалеева, Катерина Вікторова, Анна Берсенєва, Володимир Сотников (II)
Оператори: Євген Музруков, Владислав Берковец
Композитор: Євген Скрипкін
Художники: Олександр Бурков, Ілля Амурський
Продюсери: Катерина Єфанова, Ірина Смирнова
Виробництво: Кінокомпанія «Русское»
Рік: 2011
Cерій: 16
Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар