“Кухня” серіал

К

«Кухня» – російський комедійний серіал. Серіал присвячений перипетіям колективу елітного ресторану французької кухні «Claude Monet» ( Клод Моне ) .

«Кухня» стала найдорожчим серед російських ситкомів – вартість однієї серії складає 200 тисяч доларів (всього витрачено на спочатку планувалися 40 серій 8 мільйонів доларів , а вартість покупки прав тільки на одну пісню Beyonce склала близько 1 млн рублів)

Скільки серій в серіалі «Кухня» – 60 серій

Скільки сезонів в серіалі «Кухня» – знято 3 сезони, плануються зйомки 4.

Актори серіалу «Кухня»

Актори: Марк Богатирьов, Дмитро Назаров, Олена Подкамінська, Віктор Хоріняк, Сергій Лавигін, Дмитро Нагієв, Михайло Сафронов (II), Марина Могилевська, Ольга Кузьміна, Катерина Кузнєцова (IV), Жанил Асанбекова, Михайло Тарабукін, Сергій Єпішев, Микита Тарасов, Андрій Бурковський, Олена Чернявська, Марія Горбань, Олексій Колган, Людмила Максакова, Олександр Карпіловський, Анатолій Горячев, Костянтин Чепурін, Юлія Такшина, Сергій Бєляєв, Роман Індик, Вікторія Лукина, Віталій Щанніков, Євгенія Храповицкая, Серафима Нізовская, Аліса Панченко, Олександр Пугачов (II), Назар Ас- Самарраі, Сергій Романович, Валентин Голубенко, Максим Ємельянов, Олександр Ільїн, Наталя Земцова, Ірина Бразговка, Степан Самойленко, Петро Янданов, Ірина Темічева, В’ячеслав Малафєєв, Валерія Федорович, Йола Санько, Іван Рудаков, Аслан Біжоев, Антон Сьомкін, Юрій Тарасов, Наталі Старинкевіч, Олександра Живова, Валерій Громовика, Людмила Гнілова, Сергій Сосновський

«Кухня» опис

Головний герой Максим Лавров – випускник Воронезького кулінарного коледжу – одержимий мрією: стати знаменитим шеф -кухарем.
Для цього він вирушає до Москви, щоб влаштуватися в найвідоміший і популярний ресторан «Клод Моне», господарем якого є «зірка» шоу -бізнесу.
Шеф- кухар ресторану «Клод Моне» – знаменитий на всю Москву Віктор Барінов. Владний, харизматичний, самодур, п’яниця і гравець, але кухар від бога.
Арт- директор ресторану – Вікторія Гончарова. Їй 30, вона хитра, освічена, красива. Все її життя – кар’єра, в ній немає місця особистому житті.
Співробітники ресторану працюють в умовах вічного конфлікту Шеф -кухаря і Арт- директора . Один ставить в основу прекрасно приготовлену на його кухні їжу. Інша – сервіс і атмосферу залу ресторану, яку створює вона.
Саме в цей заклад і потрапляє Максим. Хлопець знає собі ціну і всіма способами намагається завоювати довіру шеф -кухаря і залишитися на кухні. Однак відсутність досвіду і надмірне бажання самоствердитися ввергають Максима в низку колізій, яку йому доведеться подолати, щоб стати частиною цього світу.

«Кухня» цікаві факти

  • Всі страви готуються прямо на знімальному майданчику, але професійними кухарями
  • Після затвердження Дмитра Назарова на роль шеф -кухаря Віктора Баринова сплив забавний факт: у сценарії донька Віктора була названа Арішою, а колишня дружина – Ольгою. З початком зйомок стало відомо, що справжніх доньку та дружину Дмитра Назарова теж звуть Ариша і Ольга. У підсумку, імена героїнь у серіалі вирішили змінити – тепер їх звуть Аліса і Тетяна.
  • Виконавець ролі шеф -кухаря, актор Дмитро Назаров, професіонал в кулінарії: веде «Рецепт на мільйон» на СТС і « Голодні ігри» на « П’ятниці» , більше 5 з половиною років вів програму «Кулінарний поєдинок» на каналі НТВ, а також озвучував шеф -кухаря Огюста Гюсто в анімаційному фільмі «Рататуй».
  • У 16 серії 1 сезону Федя говорить, що якщо знову буде перевірка, його звуть Міша. У реальному житті актора звуть Михайло Тарабукін .
  • В одній із серій, коли Шефу завадили піти на побачення з Оленою, він написав на одязі Луї « УВ …» , що означало «звільнений». Деякий час по тому, коли показують Луї, у нього написано «УВО …». (Втім після того, як він написав «УВ» він сказав «Далі сам допишешся …»)
  • Актриса Ольга Кузьміна, виконавиця ролі Насті, дійсно була вагітна під час зйомок другого сезону. Але в третьому сезоні вона грає вже з бутафорським животом.
  • У 44 серії Нагієв переглядав в телефоні фотографії Марії Горбань , зняті в журналі «Maxim». За сюжетом Марія Горбань – колишня дружина Нагієва, Христина.
  • У 14 серії 3 сезону Нагієв згадує про те, як він знімався в рекламі МТС. Також видно, що телефон у нього теж фірми МТС.
  • Будівля ресторану «Claude Monet» знаходиться за адресою вул. Спірідоновка , 25 / 20 – це діючий ресторан «Золоте козеня». Цікаво, що на картах Google в режимі перегляду вулиць можна побачити вивіски «Arcobaleno» і «Claude Monet» , а також Шефа, що поспішає на роботу
  • У 12 серії 2 -го сезону Федя говорить, що коли він був коком, команда його судна випадково забула свого капітана в порту в Зімбабве. Однак Зімбабве не має виходу до моря.

«Кухня » інформація про серіал

Режисери: Дмитро Дьяченко , Андрій Першин , Антон Федотов

Сценаристи: Віталій Шляппо, Василь Куценко, Ігор Тудвасев, Павло Данилов , Димитрій Ян, Жаннат Керімбаев

Оператор: Сергій Дишук

Композитор: Іван Канаєв (II)

Художник: Віктор Никоненко

Продюсери: Василь Куценко ( креатів. ), Дмитро Дьяченко , Олександр Рубцов , В’ячеслав Муругов (ген. ), Едуард Ілояна (ген. ), Віталій Шляппо (ген. ), Олексій Троцюк (ген. ) , Денис Жалінскій (ген. )

Виробництво: YBW Group за замовленням СТС , KEYSTONE PRODUCTION

Рік: 2012-2014

Прем’єра: 22 жовтня 2012 ( СТС)

Cерій : 60

Жанр: комедія

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар