“Ленінград 46” опис серій

Л

Ленінград 46” зміст серій серіалу про про мужність і честь, зраду і боягузтво. Драма, вперше відкриває багато сторінок життя післявоєнного Ленінграда – суворого і часом жорстокого.

“Ленінград 46” опис серій

1 серія “Ленінград 46” опис
1946. Післявоєнний Ленінград. Місто, щойно пережило блокаду і ще не оправився від голоду, руйнувань, смертей. І тут ленінградська міліція веде свою нерівну війну зі злочинністю, що накрила Ленінград після війни. У цій боротьбі гине начальник відділу по боротьбі з бандитизмом легендарний майор Кузьмін. Перед його співробітниками стоїть непросте завдання – зловити невловиму банду Віті Музиканта – жорстокого, витонченого вбивці і бандита.

2 серія “Ленінград 46” опис
Щоб вийти на слід Віті Музиканта, оперативники приходять до антиквара Шраймана, який, ймовірно, скуповував у бандита крадені речі. Але схилити того до співпраці сищикам не вдається. Тим часом Данилов намагається повернутися на роботу до вузу, зустрічається з самим ректором, однак через відсутність прописки отримує категоричну відмову. У суді, куди він звертається в надії повернути кімнату, Данилов терпить чергову невдачу: суддя каже, що їй дзвонили зверху, і радить Ігорю виїхати з міста.

3 серія “Ленінград 46” опис
Тарасов і Вобла, ховаючись від Віті Музиканта, ховаються у Цигана. Але він під тиском братви збирається здати знайомих. Люди Музиканта приїжджають до нього і стикаються там із співробітниками відділу по боротьбі з бандитизмом. Тарасову і Воблі вдається піти, захопивши ненадовго в заручники одного з міліціонерів. Тим часом Данилов звертається до райкому з проханням підсобити у влаштуванні на роботу. Там йому обіцяють надати підтримку, а вже наступного дня відмовляють у допомозі …

4 серія “Ленінград 46” опис
Вітя Музикант ділиться з Немезовим грандіозною ідеєю: бандит розраховує напасти на поїзд зі спецвантажів – цінностями Ермітажу, вивезеними з міста під час війни. Музикант вимагає, щоб Немезов з’ясував, коли прибуває склад і як його охороняють. Тим часом Данилов, втративши надію знайти роботу, на вулиці випадково знайомиться з Олегом, вантажником з вокзалу. Олег пропонує Данилову теж попрацювати вантажником …

5 серія “Ленінград 46” опис
Майору Реброву пропонують очолити відділ по боротьбі з бандитизмом. Ребров погоджується, але співробітники ОББ Петя Карасьов і Коля Нелепов не дуже-то раді новому начальнику – він – “московський”, і не знає специфіки Ленінграда. Однак Ребров намагається завоювати авторитет у підлеглих і разом з ними йде брати банду малоліток – ті промишляють пограбуваннями на ринку.

6 серія “Ленінград 46” опис
Міліція починає розслідувати вбивство Мулярова. Сусідка загиблого стверджує, що бачила, як з квартири виходив Данилов. Ребров розпитує Люсю з приводу колишнього чоловіка, але та поняття не має, де він може бути. Незабаром Ігор сам знаходить Люсю, і вона наполегливо пропонує йому здатися.

7 серія “Ленінград 46” опис
Співробітники відділу займаються розслідуванням пограбування інкасаторів. Свідки повідомляють їм, що грабіжники спілкувалися німецькою. Ребров впевнений: напад влаштували біглі німці. Данилов в цей час пропонує Лавру схему, за якою можна обчислювати забезпечених людей, а потім обчищати їх квартири. Ребров і його підлеглі намагаються зловити Лавра на живця, але наглядовий Данилова вчасно виявляє міліцейську засідку.

8 серія “Ленінград 46” опис
Співробітник МГБ повідомляє Реброву, що втік Штефан Грасс – резидент німецької розвідки, диверсант, що пройшов спецпідготовку. Сам Грасс в цей час приходить до журналіста Кваскова, який вивів його на бандита Лихо і давно співпрацює з німецькою розвідкою. Штефан вимагає, щоб журналіст допоміг йому перейти через кордон. Квасков, всю війну співпрацював з німцями, має намір сховатися разом з диверсантом.

9 серія “Ленінград 46” опис
Лавр і Данилов ховаються від міліції в катакомбах, окупованих зграєю безпритульників. Черговою жертвою бандитів стає приїхавший з Москви великий чиновник. Підозра падає на залицяльника Мулярової Синцова, якого з пристрастю допитує Ребров, закоханий в цю жінку.

10 серія “Ленінград 46” опис
Оперативники дізнаються, що загиблий чиновник з Москви напередодні познайомився з панянкою легкої поведінки. У цей час злодійський “сходняк” вирішує, що робити з Лавром – здати його міліції чи ні? Думки розходяться. Місце, де ховається Лавр, вирішено вивідати у хлопчиська-безпритульного, що орудує на ринку. Про зникнення хлопця дізнається і Ребров, але пізно – хлопчисько мертвий, а слід Лавра знову втрачений.

11 серія “Ленінград 46” опис
Данилов знову проходить хрещення кров’ю. На цей раз на його руках кров бандита, який не послухався наказу Лавра і вбив дільничного. У Реброва починається бурхливий роман з Муляровою.

12 серія “Ленінград 46” опис
Випадок знову зводить Реброва і Данилова – на цей раз у квартирі колишньої дружини і дочки Лавра, яких злодійська сходка засудила до смерті. Міліція влаштовує облаву і знищує банду Лавра, але Данилову вдається сховатися.

13 серія “Ленінград 46” опис
У Ленінграді низка вбивств, всі жертви – жінки. У цей моторошний ряд не вписується чоловічий труп зі спиляними подушечками пальців. Хто і навіщо зробив це? Замучений цим питанням Ребров зауважує дивну деталь у художнього керівника оркестру, який приїхав на гастролі ..

14 серія “Ленінград 46” опис
Данилова, який ховався в глухому селі, намагаються провезти в Ленінград його знайомі. Але машину зупиняє патруль. При спробі свого затримання Данилов вбиває патрульних і втікає, а його супутники гинуть в перестрілці.

15 серія “Ленінград 46” опис
Данилов повертається до Ленінграду, поселяється в комуналці і допомагає новій сусідці знайти речі, вкрадені у неї на ринку. Мулярову через підступи мстивого чиновника виганяють з інституту. Ребров намацує слід, що веде до колишніх карателів, які замасковані під ресторанних халдеїв.

16 серія “Ленінград 46” опис
Ребров впевнений, що вбивця Сухого, швидше за все, колишній каратель, а зараз – музикант. Опера виходять на альтиста Молчанова, і він показує татуювання – номер в’язня концтабору. Але Реброва такими хитрощами не обдуриш. Данилов, розібравшись з конкурентами, їде з Ленінграда.

17 серія “Ленінград 46” опис
Через рік, Данилов, змінивши ім’я та прізвище, повертається до Ленінграда. Це вже інша людина – холоднокровний і обачливий бандит. У вагоні-ресторані Данилов знайомиться з начальником складу Захаровим, а в цей час його люди здійснюють пограбування вагона, в якому інкасатори везуть гроші і золото.

18 серія “Ленінград 46” опис
Про повернення Данилова стає відомо місцевим ділкам на чолі з жорстоким, але забобонним злодієм на прізвисько Ведмідь. Той наказує своїм людям влаштувати йому зустріч з Учителем – саме під цим прізвищем Данилов відомий у кримінальному світі. У цей час співробітники відділу з’ясовують, що бандити, які інсценували арешт Печерських, використовували справжню номерну печатку МГБ. Правда, людина, якій вона належала, пропала безвісти при нез’ясованих обставинах.

19 серія “Ленінград 46” опис
Ведмідь вимагає від одного зі своїх підручних – Григорія, щоб той знайшов і вбив Вчителя. Григорій з’ясовує, де живе Данилов, проте виконати доручення Медведя у нього не виходить. Данилов і його люди здійснюють пограбування продовольчого складу. На місце злочину приїжджають співробітники ОББ. Ребров розуміє, що Данилов повернувся …

20 серія “Ленінград 46” опис
Співробітники відділу затримують співмешканця жінки, у якої виявили речі Печерських. Той розповідає, що коштовність купив у якогось вдівця, який розпродавав речі дружини після її смерті. З’ясовується, що у продавця є характерна прикмета – великий шрам на лобі. Карасьов згадує, що раніше в лавах ОБХСС служив співробітник зі схожою прикметою – Волков, на якого було заведено кримінальну справу. Незабаром сищики приходять до висновку, що всі люди, яких затримували бандити- «мгбшники», – колишні агенти Волкова.

21 серія “Ленінград 46” опис
Напередодні міського чемпіонату з боксу в Ленінграді проходять відбіркові турніри. Тренер клубу сумнівається у своєму кращому спортсменові і робить ставку на іншого боксера, Федора. А незабаром з’ясовується: тренер більше довіряє Федору, бо той разом зі своїм наставником здійснює зухвалі пограбування. Перед «справою» вони надягають протигази, щоб їх неможливо було впізнати, а йдуть з місця злочину на човні. Співробітники відділу розуміють, що швидко вийти на слід злочинців не вдасться.

22 серія “Ленінград 46” опис
Банда боксерів здійснює наліт на ощадкасу. При пограбуванні вони вбивають одного з відвідувачів. Морозов пропонує операм з’ясувати, де бандити могли знайти пістолет. А тим часом до Данилова приходить Григорій і повідомляє, що Ведмідь їде з міста на сходку, тому позбутися від нього найближчим часом не вийде. Данилов збирається прогулятися по місту і приходить до Ермітажу. Там він знайомиться з молодою дівчиною-екскурсоводом Вірою. Між Даниловим і Вірою спалахують почуття.

23 серія “Ленінград 46” опис
На цей раз банда боксерів грабує продуктовий магазин. Тренер збирається перевірити Панкратова у «справі» і підмовляє Федора зірвати протигаз з Сергія. Тому доводиться вбити сторожа магазину. Морозов тим часом вимагає від своїх підлеглих результатів з пошуку банди і пропонує операм залучити до пошуків добровольців з молоді. Співробітники приїжджають на завод і пропонують робітникам, серед яких виявляється Панкратов, вступити в бригади сприяння міліції.

24 серія “Ленінград 46” опис
Вийти на слід бандитів операм допомагає випадок: у відділ приходить дівчина, яка зустрічається з Панкратовим. Під час побачення вона випадково виявляє у залицяльника пістолет. Панкратов говорить, що зброю йому дали співробітники міліції для виконання небезпечного завдання. Ребров, дізнавшись про це, приходить до висновку, що Сергій – один з членів невловимої банди. Опера затримують його, але під час затримання Панкратов чинить опір …

25 серія “Ленінград 46” опис
Данилов готується до захоплення влади в місті. У нього вже є свої люди на складах, на ринках і навіть у «Хрестах». Коли стає відомо, що за ґратами опинився родич головного технолога Держзнаку, Учитель приймає рішення скористатися ситуацією. Він дає наказ знайти людину, яка візьме провину на себе, щоб витягнути його з «Хрестів», а потім зайнятися його дядьком …

26 серія “Ленінград 46” опис
У місті об’явилася шайка «залітних» злодіїв. Орудує банда без відома Вчителя. Люди Данилова отримують наказ розшукати їх і зажадати частку, яка піде в общак. Сам же Учитель тим часом підкуповує першого секретаря райкому Сивцова трофейним автомобілем. За допомогою чергової жертви пограбування на слід «циркачів» вдається вийти і людям Данилова, і оперативникам Реброва …

27 серія “Ленінград 46” опис
Під час пограбування черговий квартири «циркачі», ледь не попавши, вбивають господарів. Данилов розуміє, що його «переграли», викравши його дівчину Віру. Він у розпачі. Хто кинув йому такий жорстокий виклик? Незабаром до нього приходить Борис і пропонує обміняти Віру на Сашу …

28 серія “Ленінград 46” опис
Щоб повернути Віру, Данилов повинен допомогти Борису витягнути Сашу з «Хрестів». Данилов змушений погодитися. Діючи за планом Бориса, Саша проситься на допит до оперативників і розповідає, де їх банда нібито зберігає награбоване. Приїхавши на один із зруйнованих заводів, співробітники ОББ відразу розуміють, що потрапили в засідку. У запеклій перестрілці багато загинуть, але чи знайде Данилов свою кохану в тому місці, на яке вказав Борис?

29 серія “Ленінград 46” опис
Вважаючи, що Віра кинула його після всього, що сталося, Данилов іде в глибокий запій. Він навіть не здогадується, хто насправді причетний до викрадення дівчини. А викрав її той, кому необхідний був важіль тиску на Учителя, щоб здійснити свій давній план помсти. А тим часом бандити домовляються із співробітником Держзнаку, щоб той забезпечив їх папером, на якому друкують гроші.

30 серія “Ленінград 46” опис
Розслідуючи справу про зникнення машини Держзнаку, що перевозила «брак» на утилізацію, оперативники виходять на начальника охорони фабрики, але з’ясовується, що це помилковий слід. Тим часом Данилов разом зі своїми людьми вже надрукував першу партію грошей. Учитель розуміє, що в місто банкноти пускати не можна, тому що їх швидко знайдуть співробітники органів, і підключає до справи приїжджих бандитів.

31 серія “Ленінград 46” опис
Данилов їде з міста, щоб поховати Віру в її рідній Новій Ладозі. А його спільникам стає відомо, що Паша Похмурий убитий, а фальшиві купюри потрапили до оперативників. Скориставшись відсутністю Вчителя, Григорій збирає сходку і переконує авторитетів, що Данилов не живе за злодійськими поняттями, бо поставив свою дівчину вище всього бандитського «суспільства». Налаштувавши проти Учителя «поважних» людей, він хоче з їх допомогою реалізувати свій план помсти тим, хто вбив його родину …

32 серія “Ленінград 46” опис
Іван, посланий убити Данилова, все розповідає Вчителю: і про план Григорія напасти на Волховському ГЕС, і про минулу сходку. Данилов не бачить іншого виходу і йде до … Реброва. Уже перебуваючи в «Хрестах», Учитель розуміє: Віру викрав і вбив саме Григорій. Скориставшись старими зв’язками, він збігає з в’язниці, щоб взяти правосуддя у свої руки …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар