“Ластівчине гніздо” опис серій

Л

Ластівчине гніздо” зміст серій 12-серійної мелодрами про боротьбу простої дівчини за щастя, любов, життя …

“Ластівчине гніздо” опис серій

1 серія “Ластівчине гніздо” опис
Головна героїня цієї історії, дівчина на ім’я Іда, живе в далекому сибірському містечку. Ідою, скорочено від “Йди за Іллічем”, її назвала мама, яка виховувала дочку одна. Батька свого Іда не знала. Тепер дівчинка виросла – закінчує школу із золотою медаллю. Іда чекає, що мати розповість їй нарешті про батька. Але мама Іди раптово помирає. Невже героїня так і не дізнається правди?

2 серія “Ластівчине гніздо” опис
Батько Іди, відомий письменник Денис Корнілов, приїжджає за нею, щоб забрати жити до себе – в Москву, в Передєлкіно. Іда щаслива. Вона мріє вступити до Московського медичного інституту. Її родичі – мамина сестра з чоловіком і донькою, що вселилися в квартиру Іди після смерті її матері, – всіляко чинили опір від’їзду дівчини. І ось тепер у Іди є шанс почати нове життя в будинку батька. Але чи чекають її там насправді?

3 серія “Ластівчине гніздо” опис
Іда хоче втекти з Передєлкіно. Нові родичі ненавидять бідну дівчину: зведена сестра виставляє Іду злодійкою, а мачуха твердить батьку Іди, що дочка не від нього. Батько і не намагається підтримати Іду – він дуже зайнятий політичними іграми, адже на дворі серпень 1991 – кінець імперії. Тільки зведений брат Роман захищає Іду. Вони обоє ще не усвідомлюють, що їх взаємна симпатія – далеко не безневинна.

4 серія “Ластівчине гніздо” опис
Рома і Іда занадто налякані, щоб говорити про те, що сталося між ними. Роман збігає в Петербург, а Іда переїжджає в двірницьку при Медичному інституті, де працює прибиральницею. Батькові Іда каже, що там їй буде зручніше готуватися до вступу. Однак мачуха в запалі сварки з Корніловим сама зізнається, що вигнала Іду. Мало того, Ася просить свого батька-генерала зробити так, щоб Іду не прийняли в інститут.

5 серія “Ластівчине гніздо” опис
Завдяки волі і таланту, а також заступництву професора Попова, Іда вступає до інституту, незважаючи на підступи нових родичів. Тим часом сім’я, як і країна, тріщить по швах. Рома пристрастився до наркотиків, зведена сестра Іди Тамара зробила домашній аборт і більше ніколи не зможе мати дітей. Корнілов і раніше холодний з Асею. Тільки у Іди в житті все налагоджується, з’являється і улюблена справа, і кохана людина.

6 серія “Ластівчине гніздо” опис
Слава, який доглядає за Ідой, дуже подобається її зведеній сестрі Тамарі. Вона дізнається, що Слава зробив Іді пропозицію, і вимагає у матері, щоб та розладнала весілля. Тома бачила, як мати цілувалася з батьком Слави, і тепер загрожує розповісти всю правду Корнілову. Але спроби впливати на Славу через батька зазнають краху. І тоді Тамара вирішується на відчайдушний крок.

7 серія “Ластівчине гніздо” опис
Спроба Томи розладнати відносини Іди і Слави ледь не обертається трагедією. Тома покарана, а Іда і Слава справляють весілля. У визначений термін Іда, вже вагітна первістком, отримує червоний диплом. Здавалося б, створивши сім’ю, про яку так мріяла, вона стане зразковою домашньою дружиною і матір’ю. Але не такий характер у цієї залізної леді. Іда залишається вірна своєму покликанню лікаря і йде працювати в МНС.

8 серія “Ластівчине гніздо” опис
Іда – відомий лікар, а за покликанням – рятувальник. Несподівано з’ясовується, що вона хвора на рак. Іда робить операцію, приховавши це від рідних. Не час для одкровень – стосунки в сім’ї натягнуті. Мачуха вважає, що Іда спеціально “здала” Романа в наркологічну лікарню, а Слава втомився сам займатися будинком і сином. А тут Іда ще в Чечню зібралася! Слава ставить Іду перед вибором – або родина, або робота.

9 серія “Ластівчине гніздо” опис
Під час відрядження до Чечні Іду та її колегу і друга Сашу Дьоміна викрадають бойовики. Військові шукають сліди бандитів, а Корнілов, Слава і Роман намагаються прорватися до своєї улюбленої дочки, дружини і … просто жінки, щоб врятувати її. Бойовики пропонують Іді зробити складну операцію їх командиру. Якщо він виживе, Іду відпустять. Але тільки її одну. Перед Ідою – складний вибір, адже вона вже знає, що вагітна.

10 серія “Ластівчине гніздо” опис
Іда і Демін представлені до нагород. Але Іді не до свят. Постійні сварки з чоловіком, якого переслідують неприємності на роботі, вибивають її з колії. Слава вимагає, щоб дружина негайно пішла в декрет і зайнялася сім’єю і домом. У критичний момент, коли нікому залишитися вдома з дитиною, Слава просить посидіти з сином свою нову знайому Соню. Так у сина Іди з’являється няня, а в самої Іди – суперниця.

11 серія “Ластівчине гніздо” опис
Після народження другого сина Іда хоче побути вдома з дітьми. Їй більше не потрібна допомога Соні. Славу це засмучує, але з дружиною він сваритися не хоче. До Іди приходить Роман, який вже деякий час живе в Москві. Граючи з малюком, Роман зізнається Іді, що мріяв бути її чоловіком. Іда проганяє брата. Поступово Слава переконує дружину повернути в будинок Соню. І одного разу Іда застає їх в одному ліжку …

12 серія “Ластівчине гніздо” опис
У Іди рецидив хвороби. Потрібна хіміотерапія. Приховувати свою хворобу Іда більше не може. Дізнавшись, що дружина хвора, Слава вирішує бути з нею до останнього. Лікарі кажуть, що залишилося недовго. Хіміотерапія не допомагає, а від операції Іда наполегливо відмовляється. Вона знає, що Соня вагітна від Слави і відчуває, що тільки заважає їхньому щастю.
Іда їде на батьківщину. Слідом за нею поспішає Роман. Ася каже йому правду про те, що Корнілов його батько, а Іда чи не його сестра. Значить, вони можуть не приховувати свою любов. Але чи встигне Роман розповісти про це Іді?

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар