“Людмила” опис серій

Л

“Людмила” опис серій серіалу про життя Людмили Зикіної наведений в цій статті.

“Людмила” опис серій

1 серія “Людмила” опис

Москва, 2009 рік. Після смерті Людмили Георгіївни Зикіної її родичі  несподівано виявляють зникнення унікальної колекції коштовностей. Під підозрою – помічниця співачки Тетяна Насєдкіна. Слідчий Воробйов, якому доручено розслідувати справу, серед речдоків виявляє особистий щоденник Людмили Георгіївни, в якому знаходить багато цікавих фактів…

1941 рік. Маленька Люда Зикіна разом із матір’ю проводжає батька на фронт. Через три з половиною роки Людочка вже працює медсестрою у госпіталі в першу зміну, і токарем на заводі у другу…

2 серія “Людмила” опис

Москва, 2009 рік. Під час розслідування справи про зникнення коштовностей Зикіної, гине оперативний співробітник Степаненко. Для Воробйова звичайне розслідування стає справою честі, в якій йому допомагатиме досвідчений майор Новожилов і вдова вбитого Степаненко – Анастасія. Вбивство опера дає новий виток розслідуванню, і виявляється, що у справі про зникнення замішані дуже серйозні люди.

Людмила Зикіна, вражаючи приймальну комісію своїм унікальним талантом, вступає у хор ім. П’ятницького. Але незабаром у сім’ї Зикіних трапляється горе – помирає мама Люди. На тлі стресу починаюча співачка втрачає голос.

3 серія “Людмила” опис

Оперативники виходять на слід злочинців у справі про крадіжку коштовностей, але на них чекає невдача. Хтось наполегливо замітає сліди і оперативники відстають від злочинців лише на один крок…

Людмила Зикіна знайомиться з Руслановою, яка допомагає їй відновити голос і зробити перші кроки у професійній кар’єрі співачки.  У цей самий час вона знайомиться з Генералом, який згодом стане єдиним чоловіком у житті співачки. Проте все не так просто, Людмила виходить заміж за інженера Позднова.

4 серія “Людмила” опис

Людмила Зикіна активно гастролює країною, що, на думку її чоловіка, заважає нормальному устрою їх сім’ї. Непримиренні розбіжності між чоловіком і дружиною призводять до розлучення. Настають Хрущовські часи. Кар’єра Зикіної в зеніті слави. Людмила заводить тісне знайомство з міністром культури Катериною Фурцевою. Проте з’являється деякий Самусєв, якому успіх Зикіної не дає спокійно жити.

Анастасія знаходить особистого лікаря Людмили Георгіївни – Константиновського, який автоматично входить у коло підозрюваних. Воробйов і Новожилов викликають на допит хатню робітницю Зикіної –  Тетяну Насєдкіну. Слідчі приймають рішення зробити обшук на дачі Насєдкіної.

5 серія “Людмила” опис

Під час обшуку на дачі Насєдкіної оперативники знаходять безліч порожніх футлярів з-під ювелірних прикрас. Насєдкіну відпускають, правда, під підписку про невиїзд. Анастасія дізнається про раптову смерть лікаря Константиновського, а Воробйов і Новожилов знаходять ювеліра, що зробив копії з коштовностей Людмили Зикіної.

Людмила Георгіївна, що вийшла заміж утретє, тепер вже за перекладача Котьолкіна, з величезним успіхом гастролює за кордоном. Але успіх у творчості не завжди означає успіх в особистому житті… На концерт Зикіної приходить батько, стосунки з яким до цього часу не складалися.

6 серія “Людмила” опис

Людмила розлучається з чоловіком, що дозволяє їй зблизитися з Генералом. Самусєв продовжує докучати співачці, звинувативши її у привласненні фамільних коштовностей…

Воробйов знаходить подругу головного підозрюваного – Комара, який убив опера Степаненко. Разом із Новожиловим вони ловлять дівчину, яка виявляється майстром гіпнозу. Пильна Анастасія вчасно приходить операм на допомогу. Під час допиту дівчини з’ясовується, що Комар через кур’єра вже передав коштовності Зикіної, і вони з хвилини на хвилину можуть покинути межі країни. Воробйов і Новожилов поспішають в аеропорт по наведенню супутниці Комара.

7 серія “Людмила” опис

У готельний номер Людмили Зикіної вривається людина, що має намір вкрасти унікальні коштовності співачки, але вона дає йому відсіч. Після приїзду додому Людмила мириться з Генералом, але тут на Зикіну чекають одразу два удари: лікарі ставлять Людмилі діагноз – безпліддя, що остаточно рушить її стосунки з коханим Генералом. Незабаром помирає найближча подруга співачки – Катерина Фурцева. Стійко переживши всі удари долі, вона зустрічає свого четвертого і останнього чоловіка – Віктора Гридіна.
Анастасія підозрює Самусєва-молодшого у крадіжці коштовностей.

Тим часом Воробйов влаштовує засідку на Комара і ловить його.

8 серія “Людмила” опис

Людмила Зикіна виступає перед солдатами в Афганістані, де отримує травму під час обстрілу вертольота. Пізніше доля знову вирішить випробувати Зикіну: спочатку вона дізнається про смерть Генерала, не встигнувши опам’ятатися від цього удару, подає на розлучення Гридін…

Анастасія визначила людину, яка допомагала злочинцям замітати сліди. Настя встигає повідомити про це Воробйову і одразу ж здійснюється замах на її життя. Воробйов, нарешті, сприйнявши розслідування Анастасії серйозно, виходить на Світлану, співробітницю МВС, що допомогла злочинцям. Але куди ж поділися коштовності Зикіної?

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар