“Лист очікування” опис серій

Л

Лист очікування” опис серій – це окрема розповідь про події в житті медперсоналу клініки трансплатналогіі Грохольського.

“Лист очікування” опис серій

1 серія “Лист очікування” опис

Надії Смирновій встигають пересадити легені донора. Грохольський пропонує Климову очолити клініку. Олег Тучков погоджується на операцію, йому дістається серце загиблої в аварії Юлії Коливанової. Людмила не їде в Канаду з Дейвідом і повертається до Тучкова. Ірина Аленичева приступає до роботи в клініці.

2 серія “Лист очікування” опис

Світлані Лаленковій пересаджують нирку донора, нирка її дочки Олени не сумісна, оскільки дочка не рідна. Клімов на місяць стає в. о. директора клініки. Дружина Климова бере участь у вернісажі, на який чоловік відправляє тележурналіста і їх шкільного друга Славу Лобачова. Під час операції помирає Марков, через що хірурга Гольцова усувають від проведення операцій.

3 серія “Лист очікування” опис

У 16-річного Степко хворе серце, а його мати-сектантка відмовляється від операції. Але вдається розшукати його батька і Стьопці встигають пересадити серце донора. На дачу Климових до Марини приїжджає Лобачев знімати сюжет, у них починається роман. З’ясовується, що Марков помер під час операції від інсульту, а не через помилку Гольцова. Нонна розповідає Ходареву про несправедливе підвищення Климова, а також просить Марину художньо оформити її салон.

4 серія “Лист очікування” опис
Анна Мещерская просить відстрочити її операцію, тому що уві сні бачить, що їй пересаджують серце Насті Лінькової, нареченої яка розбилася. Вона розшукує її і намагається відмовити від весілля, але безуспішно. Клімов запобігає аварії і смерть Насті. Гольцов в гостях у дружини Грохольського помічає на столі наукову роботу Климова зі схваленням академіка. Ірина Аленичева визнається Климову в любові.

5 серія “Лист очікування” опис

Сестра-близнюк готова віддати яєчник безплідній Поліні, але пересадка репродуктивних органів заборонена. Ірині вдається отримати дозвіл на операцію у заступника міністра Ходирєва. З’являється слух, що вони коханці. Нонна краде наукову роботу Климова у Грохольського. У клініці трансплантології з перевірками слідчий прокуратури. Слава Лобачев вкотре надає допомогу Марині Климовій, забираючи зароблені нею гроші у негідника-замовника.

6 серія “Лист очікування” опис

Вихованка дитбудинку Оля Панкова давно чекає печінку для пересадки. У день, коли орган знайдений, підривають мерседес з депутатом і олігархом Осовецким, якому також потрібна пересадка печінки. Донорський орган підходить їм двом. Грохольський і Ходирєв наказують Климову оперувати депутата, але він рятує Олю.

7 серія “Лист очікування” опис

Діабетику Серьожі Полухіну повинні пересадити підшлункову і нирку, але він виїхав з клініки влаштовувати свою мавпочку. У дорозі пацієнт позбавляється ліків і впадає в кому, але його вдається врятувати.

 8 серія “Лист очікування” опис

Для “злодія в законі” Банцурова з’явилося серце, але донор – загиблий міліціонер, і пацієнт відмовляється від операції. “Друзі” починають шукати для нього донора самостійно. Допомагаючи няньці Наташі і її синові, Банцуров залишає клініку і вбиває себе. Миті роблять пересадку кишечника. Ходирєв пропонує Ірині очолити клініку. Прилітає дружина Лобачова, їй відомо про зраду чоловіка з Мариною. Жбанков доручає молодому практиканту розмістити наукову роботу Климова в інтернеті зі своїми коментарями.

 9 серія “Лист очікування” опис

Тамара Лобачове вимагає від чоловіка відшкодування морального збитку за зраду. Гольцов підкладає роботу Климова в кабінет Грохольського. Міла Зубкова підробляє довідки, намагаючись купити нирку для своєї хворої доньки, але аферу розкривають. Дізнавшись, що підставна родичка Міли хотіла таким чином заробити грошей на операцію чоловікові в Ізраїлі, Ірина пропонує провести таку експериментальну операцію в їхній клініці і отримує на це дозвіл.

10 серія “Лист очікування” опис

Син Климова потрапляє під машину, виявляється в комі і вмирає. У Олі Панкової починається відторгнення донорської печінки. Їй пересаджують печінку Саші Клімова.

11 серія “Лист очікування” опис

У жовтій пресі виходить стаття про Клімова за замовленням Нонни. Хлопець Олі Панкової захищає честь Климова і вимагає у автора статті спростування. Ганні Мещерській роблять операцію з пересадки серця. Лобачев розповідає Климову про свої почуття до Марини. Клімов мириться з дружиною. Ірина погоджується очолити клініку.

12 серія “Лист очікування” опис

Клімов рятує сусідку, одночасно проводячи їй складну операцію на серці і приймаючи пологи. Лобачев робить передачу про Клімова. Рішення про призначення нового директора клініки відкладається на місяць.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар