«Листи на склі» серіал

Л

«Листи на склі» серіал 2014- історія про те, що потрібно вірити в щастя, навіть коли здається, що твоє життя звалилася і всі обставини проти тебе.

«Листи на склі» скільки серій – в серіалі 16 серій

«Листи на склі» актори

Актори: Ольга Іванова (IV), Микита Тезін, Юрій Батурин, Олександра Мареева, Сергій Никоненко, Марія Порошина, Аліка Смєхова, Геннадій Смирнов, Софія Карабуліна, Наталія Ткаченко, Сергій Гамов, Маргарита Альошина, Інна Анциферова, Оксана Базилевич, Ольга Білявська, Олександр Берг, Маргарита Бичкова, Кирило Варакса, Олег Гаас, Ляля Гарнізонова, Ігор Головін, Ірина Грицай, Надія Кулакова, Володимир Маслаков, Ляля Некрасова, Олександр Нестеров (III), Сергій Миколаїв (III), Аглая Рейман, Світлана Смирнова, Ірина Сотікова , Ляля Степанова, Дмитро Сутирін, Сергій Уманов, Денис Черноріцкій

«Листи на склі» опис

Аліна Алфьорова – красива і скромна дівчина, працює медсестрою в міській лікарні невеликого провінційного містечка.

Одного разу вона знайомиться з племінником однієї з пацієнток Максимом. Між молодими людьми відразу виникає взаємне почуття. Максим оточує Аліну турботою і увагою. Щоночі він залишає на вікні Аліни любовні послання, а вранці вона, зігрівши диханням скло, читає його листи.
Але у Аліни з’являється суперниця – її колега Рита колись зустрічалася з Максимом і до цих пір закохана в нього. Рита докладає всіх зусиль, щоб перешкодити їхньому щастю. В результаті їй вдається обумовити Максима і посварити закоханих.
У відчаї Аліна проводить ніч зі своїм новим знайомим Глібом. Вона ще не знає, що, насправді, у Гліба є сім’я – дружина Вероніка, впливовий тесть і закохана в нього падчерка Інга. Проте вже вранці дівчина розуміє, що зробила помилку – вона все ще любить Максима і не може його забути.
Коли ж Аліна дізнається, що сварка була підстроєна, вона відправляється на дискотеку, щоб поговорити зі своїм коханим людиною. Але раптово там трапляється пожежа…
Аліна залишається зовсім одна. Від непоправного вчинку її рятує раптово відкрившась обставина – вона чекає дитину. Коли Аліна погоджується прийняти допомогу і любов Гліба, вона навіть не може припустити, до яких трагічних наслідків це призведе.
Аліна виявляється в колонії за вбивство …

«Листи на склі» інформація про серіал

Режисер: Рената Грицькова
Сценаристи: Валерія Подорожнова, Ігор Маслов, Юрій Тарабанчук, Рита Жінжіло (Гомберг)
Оператор: Олександр Нікольський
Композитор: Максим Кошеваров
Художник: Олексій Мельник (II)
Продюсери: Антон Михайлов (II) (іcп.), Кирило Нерсесян (іcп.), Олександр Жигун (іcп.), Олена Шалімова (іcп.), Катерина Єфанова, Євгенія Вільшанська
Виробництво: Свелл Фільм
Рік: 2014
Прем’єра: 25 серпня 2014 (Росія-1)
Cерій: 16
Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар