“Поцілуймося” 2013

“Давай поцілуємось” – це лірична комедія, побудована на романтичних почуттях героїв, нестачі взаєморозуміння і спробах змінити своє життя на краще найнесподіванішими способами. Звичайно, до кінця історії кожен з персонажів знайде своє щастя. Хоча, можливо, воно буде сильно відрізнятися від того, яким уявлялося героєві на початку.

Скільки серій в серіалі “Поцілуймося”12 серій 

“Поцілуємося” опис

У центрі сюжету – кілька любовних історій, які переплітаються між собою. Перша історія – це відносини між колишніми однокласниками Тетяною (Юлія Такшина) і Юрієм (Артем Ткаченко), які багато років не бачилися. Юрій разом з батьком у 15 років емігрував до США, але всі ці роки чекав зустрічі з Тетяною. За ці роки Тетяна стала успішною бізнес-леді, а Юрій, який кинув все і повернувся зі Штатів через хворобу матері, задовольняється скромною роллю продавця у квітковому магазині. Крім того на нього накинула оком сусідка Яна…

Паралельно розвиваються ще кілька історій. Повненька, наївна і закомплексована Віра шукає свого судженого за допомогою сайтів знайомств і навіть знаходить, хоч і дещо дивним чином: вони зустрічаються в темряві, не бачать один одного і нічого один про одного не знають.

А її подруга Світлана дуже переживає через невірність чоловіка і мріє знайти жінку, через яку він втратив голову, навіть не підозрюючи, наскільки та близька. До того ж вона знаходить розраду в романі з молодим лікарем.

«Поцілуємося» актори

актеры давай поцелуемся

«Давай поцілуємося» хто знявся: Юлія Такшина, Артем Ткаченко, Ольга Чудакова, Кирило Жандаров, Вова Машук, Софія Корецька, Юлія Куварзина, Максим Максимюк, Сергій Радченко (III), Катерина Гулякова, Андрій Мостренко, Тамара Плашенко, Микола Боклан, Євгенія Гладій, Олександр Жуковін, Дмитро Гаврилов (II), Михайло Кукуюк, Валентина Іщенко, Михайло Пшеничний, Віктор Цекало, Марина Кукліна, Василь Кухарський, Дмитро Малиночка, Олена Кривда, Віталій Челканов, Софія Письман, Сергій Сипливий, Костянтин Войтенко.

Тепер ви знаєте основну інформацію про серіалі «Давай поцілуємося», про акторів, що знялися в ньому і їх справжні імена.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар