Серіал «Людський фактор» (Человеческий фактор)

Л

Серіал «Людський фактор» –  4 – серійна мелодрама, яку можна подивитися на одному диханні, це приклад важкого життя і віри в світле майбутнє.

Актори «Людський фактор»

Сергій Ларін, Софія Гирка, Андрій Біланом, Ірина Таранник, Олександр Сергєєв ( IV), Валерія Жидкова, Наталя Чернявська, Роман Полянський, Олена Дубровська

человеческий фактор акт

Опис «Людський фактор»

Чорна смуга в житті Анни настала . Це потрібно пережити , не намагаючись звинувачувати ні себе , ні близьких в ті неприємності , які стрясалісь одна за одною. Почалося все з звичайного робочого дня , який перетворився для дівчини в справжній кошмар. Бос злиться , колеги обурюються , підлеглі затівають бунт. Як же хотілося Ані в такий момент взяти і кинутися в обійми коханої людини , який би втішив , зрозумів і обнадіяв . Багато чого їй і не треба. Нехай просто скаже , що любить. Але особисте життя пішла коту під хвіст. Анна навіть не змогла вловити того моменту , коли в її житті все змінилося. Прийшла до себе додому , захотіла відпочити . Ось тільки фіг відпочинеш в комунальній квартирі , де постійно снують сусіди , чуються п’яні розмови , де навіть у домашніх тапочках є «вуха ». Але нічого . Останньою надією , яка вабить і втішає , стають інвестиції в свою нерухомість. Всі гроші , які вдалося знайти , зібрати, отримати дівчині пішли на квартиру. І останнім « пострілом » у голову і серце дівчини стала новина про те , що її гроші прогоріли. Як прогоріла і мрія про щастя життя на квартирі.

Анна залишилася біля розбитого корита . По суті , у неї нічого немає ( крім купи проблем , які разом звалилися на голову нещасної ) . Плакала , страждала , кричала , проклинала все. А адже емоціями горю не допоможеш! Потрібно допомагати словами і думками ! Анна довго думала про те , як би вибратися з ситуації, що склалася з мінімальними втратами. І ось придумала ! Вона склала план свого щастя і продумала всі тонкощі реалізації . Ось тільки чи допоможе їй це стати щасливою ? Або знову життєві обставини , неприємності да проблеми « підкосять » все до біса ? Потрібно боротися і крокувати до кінця.

«Людський фактор» інформація про серіал

Оригінальна назва: Людський фактор
Рік: 2014
Країна: Росія
Жанр: мелодрама
Режисер: Олександр Замятін
Сценарист: Галина Сальгареллі
Оператор: Андрій Самарец
Продюсери: Олександр Кушаев , Ірина Смирнова
Виробництво : Кінокомпанія «Русское »
Прем’єра в Росії і Україні : 15 лютого 2014

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар