Скільки серій в серіалі «Касл»

К

Серіал «Касл» – американський комедійно -драматичний телесеріал, розповідає про відомого письменника детективів Річарда Касла ( Натан Філліон ) і детектива Кейт Беккет (Стана Катіч ) .

Скільки сезонів в серіалі «Касл»

Всього в серіалі «Касл» 6 сезонів

Скільки серій в серіалі «Касл»

У серіалі «Касл» поки знято 118 серій. Але прихильники чекають продовження улюбленого телесеріалу .

Цікаві факти про серіал «Касл»

  • Декорації квартири Річарда Касла використовувалися для квартири головного героя у серіалі «Місячне світло».
  • У шостій серії другого сезону Касл одягає костюм космічного ковбоя. Це костюм Малкольма Рейнолдса з серіалу «Світлячок», якого грав Нейтан Філліон .
  • У 2 серії 3 сезону розкриваються друге ім’я та прізвище Річарда Едгара Касла ( Richard Edgar Castle ) . До того як змінити прізвище на Касл ( Castle) , він був Річардом Александером Роджерсом ( Richard Alexander Rogers ) . А друге ім’я – Едгар ( Edgar ) – він взяв на честь американського письменника Едгара Аллана По.

Інформація про серіал Касл

Режисер: Роб Боумен, Джон Терлески , Брайан Спайсер
Актори «Касл»Натан Філліон , Стана Катіч , Джон Уертас , Шимус Девер , Сьюзен Салліван , Моллі С. Куінн , Тамала Джонс , Рубен Сантьяго- Хадсон , Пенні Джонсон , Арі Гросс , Ебігейл Спенсер
Продюсер: Ендрю У. Марлоу , Ерміан Бернштейн , Роб Боумен
Сценарій: Ендрю У. Марлоу , Шаліша Френсіс , Теренс Вінтер
Композитор: Роберт Дункан , Марк Кіліан
Оператор: Білл Роу , Дарін Окада

«Касл» сюжет

У центрі сюжету перебуває Річард Касл ( Натан Філліон ) , відомий письменник в жанрі детективів. Рік живе в одному будинку зі своєю матір’ю, зіркою Бродвею Мартою Роджерс ( Сьюзен Салліван ) , і дочкою Алексіс Касл ( Моллі Куїнн) . Незабаром він дізнається , що реальний вбивця почав наслідувати сценам вбивств з його книг. Касла допитує детектив з поліцейського відділення Нью -Йорка Кейт Беккет ( Стана Катіч ). Кейт розумна, приваблива і рішуча і тримає розслідування під жорстким контролем.

Касл не може упустити шанс відволіктися від своєї надокучливої буденності і вирішує допомогти в розслідуванні і затриманні загадкового вбивці. Маючи дружні стосунки з багатьма впливовими людьми міста, він отримує можливість бути присутнім на всіх розслідуваннях, які проводяться детективом Беккет, поки не збере достатньо матеріалу для своєї наступної книги. Після закінчення цієї справи їх відносини продовжують розвиватися, тоді як пара розслідує злочини, що здійснюються в Нью -Йорку.

Тепер ви знаєте скільки серій в серіалі «Касл» і зможете дивитися його із задоволенням, а якщо дивитись 5 серій “Касл” в тиждень, то серіал ві будете переглядати майже 5 місяців. 

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар