“У минулого в боргу” опис серій

У

“У минулого в боргу” опис серій цікавоъ мелодрами з популярними акторами.

“У минулого в боргу” опис серій

1 серія “У минулого в боргу” опис

Головна героїня фільму – 18-річна Вероніка, яка мріє стати співачкою. Вона закінчує школу і планує вступати в музичне училище. Разом з нею повинен їхати її друг Костя. Костя закоханий в неї, але для Вероніки він просто друг.

Краща подруга Вероніки Лариса закохана в Костю. Коли після дискотеки його заарештовують, Лариса намагається знайти гроші на адвоката.

2 серія “У минулого в боргу” опис

Вероніка їде до столиці вступати в музичне училище. У поїзді дівчина знайомиться з Вадимом, і хлопець зачаровує дівчину.

Лариса йде з матір’ю торгувати на ринок, щоб заробити на адвоката для Кості.

Вероніка зустрічається з Вадимом, закохується в нього.

3 серія “У минулого в боргу” опис

Вероніка успішно вступає до університету. Лариса знаходить гроші на адвоката для Кості, дізнається що йому загрожує 2 роки в’язниці.

Кирило, закоханий в Вероніку. Вони з одного міста. Але Вероніка вважає його бандитом і боїться.

Вадим робить Вероніці пропозицію, після двох тижнів знайомства. Закохана Вероніка погоджується. Кирило став випадковим свідком цієї пропозиції …

Тільки після весілля виявляється, що Вадим використав її. Він одружився на ній, щоб довести самостійність батькам. Батько вимагає від Вадима розлучитися, якщо він хоче жити вдома. Вероніка йде від Вадима до того, як розуміє, що вагітна.

4 серія “У минулого в боргу” опис

Вероніка намагається пережити обман. Вадим намагається помиритися з нею, але тільки для того щоб вона не подала на розлучення. Тепер штамп в паспорті йому потрібен, щоб влаштуватися на роботу в Німеччині.

Лариса торгує на ринку речами. У неї проблеми через те, що вона знайшла нового постачальника. На неї нападають бандити. Лариса відвідує Костю в тюрмі, обіцяє його чекати. Розповідає йому про свої проблеми, і він допомагає їх вирішити.

Вероніка йде на дискотеку з подругою Катею, де випадково зустрічає Кирила. По дорозі додому вона бачить Вадима з іншою … Вероніка просить розлучення, але він знову розповідає про свою любов.

Вероніка розуміє, що вагітна.

5 серія “У минулого в боргу” опис

Вероніка повертається в рідне місто і народжує дівчинку, але через два роки знову їде в столицю, щоб продовжити навчання і оформити розлучення.

Костя повертається в рідне місто, але знайти роботу колишньому ув’язненому не так просто.

Вероніка живе у Каті, і подруга допомагає їй влаштуватися в ресторан співачкою. Вероніка дізнається, що Катя втратила голос і є коханкою бандита.

Вероніка просить Вадима дати їй розлучення, але той дізнавшись, що у неї є дитина, відмовляється. Вадим вважає, що Вероніка хоче розлучитися заради аліментів, а дитина не його.

У ресторані Вероніка зустрічає Кирила, який радить їй змінити місце роботи – в цьому ресторані збираються бандити …

6 серія “У минулого в боргу” опис

Вероніка і Вадим розлучаються.

Вероніка опиняється свідком вбивства, на місці якого застає місцевого авторитета Князя (господаря ресторану). Крім того, у себе в кишені дівчина знаходить плівку з компроматом Князя.

Вероніка бачить труп Каті, вона налякана. Кирило допомагає їй, привозить до себе додому. Вероніка звинувачує себе в смерті Каті, адже її прийняли за Вероніку і застрелили.

Князь наказує вбити Вероніку, і повернути плівку.

Костя не може знайти роботу через судимість, Лариса пропонує працювати йому у них з матір’ю водієм.

7 серія “У минулого в боргу” опис

Вероніка розповідає про свої проблеми викладачеві з вокалу. І її син Павло пропонує їй вийти за нього заміж у виїхати з ним до Німеччини. Вероніка розуміє, що у неї немає іншого вибору і погоджується.

Вероніка так і не наважується розповісти матері правду, просто повідомляє про заміжжя.

Кирило попереджає Вероніку, що її продовжують шукати. Він любить її, навіть готовий кинути все і втекти з нею і дочкою. Але Вероніка не хоче, щоб у нього були через неї проблеми.

Лариса любить Костю, запрошує в кіно. Але він відмовляється, вважає, що він нікому не потрібен.

8 серія “У минулого в боргу” опис

Вероніка любить Кирила, і вирішує відмовитися від пропозиції Павла. Але Кирило каже, що іншого виходу немає. Якщо вона залишиться в країні, то її вб’ють …

Костя нарешті зізнається в коханні Ларисі. Вони щасливі разом.

Вероніка виходить заміж і їде в Німеччину з Павлом, але без дочки. Вадим погодився дати дозвіл на вивезення дочки за величезну суму грошей. Павло пообіцяв повернутися за нею, як тільки знайде гроші.

Люди Князя дізнаються адресу Вероніки і направляються до неї …

9 серія “У минулого в боргу” опис

Матір Вероніки і дівчину, яка зайшла за дорученням сусідки, вбивають. Квартиру підпалюють. За версією міліції – це нещасний випадок.

Кирило хоче все кинути, але Князь загрожує йому сім’ї. Він змушений далі працювати на Князя.

Вероніка дізнавшись про загибель рідних не може це пережити. Вона намагається покінчити життя самогубством. Але Павло рятує її і всіляко підтримує. Вона влаштовується працювати в консерваторії викладачем.

Лариса і Костя чекають дитину.

Минають роки … Лариса так і не змогла полюбити Павла і народити йому дитину. Павло її любить і сподівається, що все зміниться.

10 серія “У минулого в боргу” опис

Минуло більше 15 років … Відносини між Павлом і Веронікою псуються. Він втомився чекати, коли вона його полюбить. У Павла з’явилася коханка.

Вероніка стала відомою співачкою в Німеччині. Вадим прилетівши впізнав її та вимагає грошей за мовчання. Вероніка відмовляється платити і він повідомляє Князю, що вона жива.

Кирило прилітає до Німеччини і зустрічається з Веронікою. Він обіцяє залагодити всі питання з Вадимом.

Лариса і Костя виховують сина. Одного разу Лариса дізнається, що в пожежі дочка Вероніки не загинула. Вона вирішує летіти до Вероніки і все їй розповісти.

11 серія “У минулого в боргу” опис

Вероніка по дорозі в аеропорт потрапляє в аварію. Мати Павла і Вадим гинуть. Вероніка вижила. Цю аварію підлаштували люди Князя. Вони повинні вбити Вероніку, але біля її палати виставлено охорону.

Через деякий час Вадим забирає Вероніку додому. Але він звинувачує її в смерті матері, звинувачує в тому, що за стільки років вона не народила йому дитину, а так і живе минулим. Вероніка теж знаходиться в стані депресії, не розуміє навіщо вона залишилася жити.

Костя вирішує, що повідомляти про те, що Маша жива не підходящий момент. Вони відлітають з Німеччини.

12 серія “У минулого в боргу” опис

Лариса і Костя самі починають пошуки Маші.

Кирило підлаштовує аварію бандитів, які намагались вбити Машу. Князь вважає, що вони виконали завдання.

Кирило зізнається Вероніці, що любить її. Але Вероніка не може кинути чоловіка, який зробив для неї стільки всього.

Вероніка дізнавшись про те, що її дочка жива їде на Батьківщину. Вона привозить Машу в їх з Павлом будинок. Павлу це не подобається, адже Вероніка весь час присвячує Маші.

13 серія “У минулого в боргу” опис

Син Лариси Вадим приїхав в столицю, щоб вступати до університету. Вадим випадково почув, як Маша називала матір’ю іншу жінку. Маша звинувачує його в тому, що він пристава до неї. Вероніка вірить дочці, і знімає Вадиму іншу квартиру.

Павло заводить роман зі своїм секретарем. Після того, як Маша дізнається про це вона починає вимагати у нього гроші. Коли він відмовляється платити – звинувачує його в спробі зґвалтування.

Вероніка вірить дочці, Павло йде до коханки.

Вероніці пропонують стати членом журі творчого конкурсу … Його спонсором є … Князь.

14 серія “У минулого в боргу” опис

На конкурсі виступає дівчина Нора. Вона сподобалася Князю і той підписав з нею контракт. Вероніка розуміє, що він зіпсує дівчині життя і хоче застерегти її і її матір.

Костя приїжджає до Вероніки в гості. Але Лариса підозрюючи його в зраді влаштовує скандал і зізнається, що це вона 20 років тому підкинула йому пістолет … Костя йде з дому.

Маша їде до своєї рідної матері-алкоголічки. Вона просить її не пити, але коли нічого не може змінити, повертається до Вероніки.

Вероніка зустрічається з матір’ю Нори, нею виявляється сусідка її матері Альбіна. Альбіна насправді виховала дочку Вероніки, Машу, яку врятувала під час пожежі. Але Вероніці вона каже, що дівчинку вона усиновила, і та нічого про це не знає. Вероніка розповідає, що Князь – бандит. Вероніка обіцяє допомогти Норі.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар