“Знайти чоловіка у великому місті” фільм

З

Знайти чоловіка у великому місті – фільм 2013 року. За мотивами однойменної повісті І.Каменецкой.

“Знайти чоловіка у великому місті” актори

У ролях: Аліса Хазанова, Ярослав Бойко, Любов Толкаліна, Веніамін Смєхов, Тетяна Лютаєва, Юлія Сорокіна, Агнія Кузнєцова, Кирило Гребенщиков, Ірина Рахманова, Ігнатій Акрачков, Олена Фоміна, Анна Капальова, Олексій Колубков, Роман Хардіков, Гліб Підгородинський, Анна Чуріна, Наталія Щербакова, Олег Тополянський

“Знайти чоловіка у великому місті” опис

Це історія молодої перекладачки Лізи, у якої якось не виходить вийти заміж. Женихів начебто предостатньо, але немає одного єдиного… Рішення проблеми бере на себе пробивна подруга Маша. Вона тільки не радить Лізі «западати» на архітектора Малишева – «не твій формат». Але цей недосяжний Малишев і подобається Лізі більше за всіх.

“Знайти чоловіка у великому місті” інформація

Режисер: Катерина Шагалова
Сценарист: Еверт Паязат
Оператор: Сергій Павленко
Композитор: Олексій Шелигін
Художник: Наталія Стицюк
Продюсери: Валентина Михалева, Лев Карахан, Галина Семенцева (ген.)
Рік: 2 013
Cерій: 4
Жанр: мелодрама, екранізація

“Знайти чоловіка у великому місті” опис серій

Серія 1

Ліза знайомиться з дочкою Малишева Христиною та її мачухою Міленою – жорсткою і владною бізнесвумен, яка командує Малишевим. Ця обставина страшно пригнічує Христину. Напружена атмосфера в будинку змушує то батька, то дочку шукати притулку в квартирі у Лізи. Після чергової сварки Малишев і Мілена вирішують розлучитися. Малишев запрошує Лізу на романтичне побачення.

Серія 2
Ліза – молода, симпатична, невпевнена в собі жінка. За професією – перекладач. Працює в турагенції. Маша, подруга Лізи, намагається влаштувати її особисте життя. Але кожен їх вихід у світ закінчується катастрофою. Після однієї особливо невдалої презентації Лізу звільняють з роботи, і Маша знайомить її з процвітаючим архітектором Малишевим, який шукає репетитора з англійської мови для своєї дочки.

Серія 3
Ліза прокидається в будинку Малишева. Її застає Мілена,яка повернулася за речами і пояснює дівчині, що Малишев досі любить свою загиблу першу дружину – матір Христини. Малишев і правда не поспішає робити Лізі пропозицію. Вона ж підозрює, що у нього роман з красунею Веронікою юристом в його компанії. Ліза ревнує, страждає. Христина їде на канікули. Малишев пропонує Лізі роботу у себе в фірмі.

Серія 4
Ліза працює в компанії Малишева. Колега Зиночка попереджає її, що Малишев – великий любитель жінок. Малишев пропонує Лізі поїхати на курорт на тиждень. Але Ліза не готова. Вона хоче більшого. На пряме запитання Малишев відповідає, що не знає, що до неї відчуває. Ліза в розпачі приходить додому і вирішує випити заспокійливого, але випадково плутає таблетки.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар