«Чуже життя» серіал

Ч

Скільки серій в серіалі «Чуже життя» 10 серій.

«Чуже життя» актори

Актори: Яніна Студіліна, Анатолій Лобоцький, Олександр Туманов, Олександра Назарова, Марина Яковлєва, Сергій Губанов, Христина Кузьміна, Євген Воловенко, Леонід Окунєв, Ілля Алексєєв, Станіслав Бєляєв, Віра Шпак, Олексій Свиридов, Маргарита Бистрякова

«Чуже життя» опис


Зоя Калашникова – молода, красива й успішна дівчина. Вона всього кілька років тому приїхала до Москви і вже відкрила власну фірму. Але як тільки Зої здалося, що все в її житті стало налагоджуватися, несподівано гине друг дитинства – льотчик Сиверин, а діловий партнер і колишній коханий Юрій зникає, залишаючи дівчину з величезними боргами. Зої доводиться залишити все, чого вона досягла за ці роки: продати бізнес, машину, квартиру і повернутися у своє рідне село Березівка​​.

До цього моменту Зоя перебуває на п’ятому місяці вагітності. Батько Зої, дізнавшись про те, що дочка чекає дитину і при цьому не зможемо, вимагає покинути його будинок. За збігом обставин Зоя видає себе за вдову льотчика Сіверіна – Героя Росії і гордості села . Їй не подобається ця ситуація, але вона змушена брехати.

Одночасно з Зоєю в Березівку повертається Антон – шкільна любов Зої і брат Володимира Кальницького, найвпливовішої людини в селі. Антон щойно вийшов з в’язниці і прагне розібратися зі своїм минулим. Він упевнений, що його посадили з вини брата. Зустрівшись після довгих років розлуки, Зоя і Антон відчувають, що стара любов може відродитися. Однак Володимир Кальницький давно мріє завоювати серце Зої і тепер не має наміру здаватися.

Коли інформація про вдову героя потрапляє в пресу, жителі села просять Зою стати головою і налагодити життя в Березівці. Зоя сподівається виправдати великі надії, які покладають на неї односельці. Однак дівчину не відпускають її минулі відносини, борги і обман, на який вона була змушена піти. І тепер їй доведеться знайти вихід зі сформованої ситуації раніше, ніж вона остаточно загрузне в нагромадженні власній брехні.

«Чуже життя» інформація про серіал

Жанр: мелодрама

Режисер: Андрес Пуустусмаа

Продюсер: Сергій Мелкумов

Рік: 2014

Прем’єра: 9 червня 2014 ( Росія – 1 )

Cерій: 10

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар