«Чотири пори літа» фільм

Ч

«Чотири пори літа» мелодрама – історія кохання, справжнього, великого почуття, з яким герої проживають частину життя.

Скільки серій «Чотири пори літа» – 8 серій

«Чотири пори літа» актори

Актори: Анна Назарова, Станіслав Бондаренко, Ілля Оболонков, Сергій Комаров (II), Олександр Абрамович, Оксана Лісова, Марія Антипова, Ольга Бурлакова, Євген Лук’янов, Олена Стеценко, Денис Авхаренко, Ігор Денисов, В’ячеслав Шакалідо, Михайло Долгополов (II), Микита Асташенок, Марина Шитикова, Олег Радкевич, Олег Вебер, Сергій Широчин, Сергій Гіргель, Анатолій Гур’єв, Володимир Джиган, Віктор Васильєв (II), Василь Марочкін

«Чотири пори літа» опис

Головних героїв історії – Тату Шаповалову і Єгора Смирнова, зовсім різних по вихованню і соціальному положенню, оточують друзі і вороги, родичі та приятелі. Дія фільму відбувається в 90-і роки, в епоху величезного потрясіння, розлому країни, культури та економіки. Але, все ж, перш за все, ця історія про любов, як головне випробування в житті, як серйозна перевірка людини. Якщо зберіг це почуття, не зрадив, не кинув свого обранця – значить, ти людина гідна!

«Чотири пори літа» – не мелодрама, а саме драма, історія життя, історія випробування великим почуттям, це розповідь про те, як любов поступово переробляє людини, змушує його зрозуміти себе, своє почуття як справжнє щастя і переступити через соціальні та майнові відмінності.

«Чотири пори літа» інформація про серіал

Режисер: Петро Кротенко

Сценарист: Наталя Кудрявцева (IV)

Оператор: Ігор Буряк

Композитор: Ігор Щербаков

Художник: Ігор Щолоков

Продюсери: Юлія Ерешко (іcп.), Євген Арендаревіч (іcп.), Олександр Кушаев, Володимир Ігнатьєв

Виробництво: Кінокомпанія «Медіапрофспілка»

Рік: 2011

Прем’єра 7 квітня 2012 року (Україна), 1 травня 2012 (Росія-1)

Cерій: 8

Жанр: драма

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар