«Інша жінка» серіал

І

«Інша жінка» серіал 2014 року – цікава мелодрама, про те як навчитися жити і любити після зради чоловіка. Це серіал українського виробництва, прем’єра якого буде на 1+1.

«Інша жінка» актори

Актори: Анна Невська, Микита Салопін, Катерина Порубель, Любомирас Лауцявічюс, Станіслав Ердлей, Ірина Ті, Олена Ященко

«Інша жінка» 1, 2, 3, 4 серії дивитися

«Інша жінка» опис

Аня і Валера Хохлова одружилися в юності по великій любові, прожили разом сімнадцять щасливих років, жили по військових гарнізонах, виховують двох дітей. Ідилія руйнується, коли Валера вирішує звільнитися з армії, щоб зайнятися бізнесом, і привозить родину у велике місто. На дні народження чоловіка Аня з жахом дізнається, що у Валери є коханка – яскрава і сексуальна Ніка, директор рекламного агентства.

Валера навіть не намагається виправдатися і зізнається, що Ніка – не просто коханка, а улюблена жінка. Аня благородно переносить зраду і без докорів і скандалів відпускає Валеру.

Тепер Ані доводиться виживати в «джунглях» великого міста поодинці. Неабияк зневажати і сьорбнувши горя, вона влаштовується працювати особистою помічницею деспотичного бізнесмена Горбунова. З цього моменту життя Ані буде наповнена подіями до межі. З бляклої провінціалки, домашньої квочки, вона перетворюється на іншу жінку – відважну і безкомпромісну, мудру і наповнену жіночою силою.

А потім – нові випробування: загибель Горбунова, який став для Ані дуже дорогою людиною, звістка про його ще ненародженої дитини від покоївки Каті, несподівану спадщину, смертельний ворог, в якого закохується її подорослішала дочка Олена. Намагаючись врятувати дочку, Аня сама опиняється на межі загибелі. Але під удар ножа, який їй призначався, кидається Валера …

«Інша жінка» інформація про серіал

Режисер: Олександр Басаєв

Країна: Україна

Рік: 2014

Прем’єра: 21 червня 2014 (Білорусь-1), 26 червня 2014 (1 +1, Україна)

Cерій: 4

Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар