“Інша сім’я” серіал

І

“Інша сім’я” серіал 2014 року – історія про подвійне життя людини.

“Інша сім’я” опис

Кіра кохає свого чоловіка Михайла. Разом вони пройшли вогонь і воду, і зараз Михайло – успішний бізнесмен, а Кіра – щаслива дружина, яка забезпечує йому надійний тил. Засмучує лише одне – у пари немає дітей. Кіра бездітна. Але вона навчилася знаходити радість у турботі про чоловіка, свою сестру і племінницю Машеньку.

Та несподівано у щасливе життя Кіри вривається жахлива подія – вона дізнається, що у Михайла є дочка, якій вже 15 років і, по суті, “інша сім’я” в далекому провінційному містечку. Виявляється, що Михайло часто відвідує дочку Олену та її матір Олександру. Кіра не знає, що Олександра з’явилася у житті Михайла ще до знайомства з нею і підозрює чоловіка у зраді. Кіра й гадки не має, що Михайло сам став жертвою обману з боку Олександри, яка хоче побудувати своє жіноче щастя, зруйнувавши сім’ю Михайла і Кіри.

“Інша сім’я” актори

Актори: Ганна Полупанова, Олександр Нікітін (IV), Аня Зайцева (III), Світлана Тимофєєва-Летуновська, Ірина Шевчук, Вікторія Жбанкова, Аліна Бахматовіч, Андрій Карако, Руслан Чернецький, Юліанна Міхневич, Валерій Зеленський (II), Ольга Клебанович, Володимир Міщанчук, Ольга Бурлакова, Марта Павлович

“Інша сім’я” інформація про серіал

Режисер: Олександр Кананович

Сценарист: Ксенія Осадченко

Оператор: Олексій Молчанов

Художник: Дмитро Наркевич

Продюсери: Олександр Кушаев, Володимир Ігнатьєв, Олександра Райська, Юлія Єрешко (іcп.), Євген Арендаревіч (іcп.)

Виробництво: Кінокомпанія “Медіапрофспілка”

Рік: 2014

Прем’єра: 2 травня 2014 (Інтер, Україна), 6 вересня 2014 (Росія-1)

Cерій: 4

Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар