“Самара” опис серій

С

Опис (зміст) серій серіалу «Самара» ви можете прочитати в даній статті.

“Самара” опис серій

1 серія «Самара» опис 

Лікар «Швидкої допомоги» Олег Самарін відмовляється виходити на чергування без фельдшера. Його начальниця Райська представляє Самарі нову партнерку – Олену Барабаш. Олег влаштовує Олені справжній « курс молодого бійця» – адже і сам він заради порятунку пацієнта готовий на все.
Приїхавши на виклик до старенької з болями в серці , він несе пацієнтку на руках до карети «Швидкої ». Наступний виклик – в під’їзді будинку лежить вмираючий чоловік. Самара оперує його прямо в машині за допомогою манікюрних ножиць і жіночої бритви. І рятує йому життя .
Лена вражена, Самара – задоволений. Він поспішає додому: сьогодні у нього і дружини Олі – ювілей весілля. Але свято затьмарює трагедія.

2 серія «Самара» опис 

Ольга потрапляє в ДТП: її машина стикається з автомобілем полковника поліції Ліманова; одна з машин збиває молоду жінку. Лиманів вважає , що в аварії винна Ольга. Олег надає постраждалій першу допомогу і дістає довідку про те, що Ольга в момент аварії була твереза.
Самарі знову пора на чергування. Виклик до дівчини-підлітка – згвалтування. Але Самара швидко розуміє , що дівчинка бреше. В іншій родині він миттєво вступає за малюка, якого б’є вітчим.
І, нарешті, Олегу телефонує дружина – його допомога потрібна Ользі, її викликають в поліцію з приводу аварії. Самара разом з Ольгою йде до слідчого.

3 серія «Самара» опис 

Самара знову на чергуванні. За день його бригада встигає побувати і в гаражах на околиці міста, і в елітній сауні , і у юної мами, яка потребує гемодіалізу .
Нарешті, доставивши до лікарні останнього пацієнта, Самара цікавиться у колег станом дівчини, яка постраждала в аварії за участю його дружини. Олег наполягає на операції, це – єдиний шанс врятувати її . Він сам бере участь в ній, але на жаль! – Старання хірургів марні, вона вмирає.
Справа про ДТП передається в прокуратуру, а над дружиною Олега нависає загроза судового розгляду.

4 серія «Самара» опис 

Самара намагається допомогти Ользі. Разом з Михаличем він шукає свідків аварії, але марно.
Несподівано головний лікар лікарні Райський пропонує Самарі перейти до нього в хірургію. У Олега загоряються очі, але він відмовляється. Відмова Олега призводить дружину головного лікаря та начальницю Самари Євгену Райську в сказ. Та пред’являє йому ультиматум – найменша скарга , і вона його звільнить.
Самара відправляється на черговий виклик: на зйомках постраждала кінозірка Зав’ялова .
Тим часом Ольгу Самарину викликають в прокуратуру. Слідчий повідомляє їй, що перед смертю постраждала в аварії підписала свідчення проти Ольги .

5 серія «Самара» опис 

Самара вирішує звернутися до адвоката Романова. Разом з Михаличем, Оленою і доктором Ігорем Сенцовим вони думають, як домогтися згоди Романова захищати Ольгу. Олені вдається дізнатися, що у Романова алергія на морепродукти, і « змовники » розробляють цілу операцію. Увечері вся компанія підстерігають адвоката в його улюбленому ресторані.
І ось згоду адвоката отримано, перемогу треба відзначити – а Ольга Самаріна знову залишається вдома одна.
У Олега відбувається жорстка розмова з полковником Лімановим. Той висуває Самарі ультиматум – або Ольга візьме на себе всю провину за аварію, або їй не допоможе ніякий адвокат.

6 серія «Самара» опис 

Серед ночі Олега викликає Райський : пацієнтці потрібна термінова операція. Райський знайомий з чоловіком пацієнтки і змушений встати до столу, хоча давно не оперує. Самара робить операцію замість нього.
Райський просить високопоставленого чоловіка пацієнтки допомогти дружині Олега. Той обіцяє звести його з генералом Шадрін .
Того ж дня бригада Самари на виклику у хлопчини – емо ; в подяку той дарує Олегу плюшевого ведмедика. А на сходах Самару і Лену чекає слідчий , який веде справу Ольги.

7 серія «Самара» опис 

Бригади Самари і Сенцова викликають у в’язницю, там бійка. У своєму пацієнті Олег дізнається армійського друга Леху. Тут , у в’язниці, він стежив за карним злочинцем Ремом, щоб той не передав інформацію на волю.
Лена забуває у в’язниці порожні ампули від ліків. І, як на зло, на підстанції – перевірка з Наркоконтролю. Перевіряючий Рокотов відвозить Самару на допит. Райська попереджає Лену: не знайдеш ампули – Самарі кінець. Лена і Міхалич їдуть назад у в’язницю .
Несподівано на суді з приводу ДТП Лиманів визнає себе винним.

8 серія «Самара» опис 

Всі біди позаду, і у Самари є час зайнятися сім’єю. На прохання Ольги він бере доньку Настю з собою на чергування.
Отримавши два виклики в один під’їзд, вони з Сенцовою влаштовують справжню гонку: чия бригада швидше добереться до місця. Самара перемагає! Потім Олег допомагає невдалому коханцеві уникнути зустрічі з чоловіком, потім – знайомиться з нареченим Олени і від нього дізнається, що його фельдшер … закохана в нього, Олега Самаріна.

9 серія «Самара» опис 

Самара дізнається, що адвокат Романов та Ольга люблять один одного. Ольга вважає, що саме Романов врятував її від в’язниці. Самара йде з дому, живе на підстанції.
Лена переживає за Олега. І чергування у них в цей день як на підбір складається з «дивацтв кохання»: юнак викликає « Швидку» , щоб розпитати доктора , як йому поводитися з дівчиною в перший раз; потім повернувся з «риболовлі» чоловік, щоб уникнути гніву дружини, для більшої достовірності … протикає собі губу рибальським гачком.
Після зміни, піддавшись любовному настрою своїх пацієнтів, Самара і Олена залишаються на роботі разом.

10 серія «Самара» опис 

І знову – трудові будні «швидкої». Спершу бригада Самари їде на будівництво, де місцевий дивак переполошив поліцейських – нібито бетонною плитою придавило жінку. Потім виклик до знавіснілого наркоману, який вимагає у лікарів наркотик. Самарі майже вдається заспокоїти пацієнта , але той раптом нападає зі шприцом на Олену, і кров наркомана потрапляє на поранені пальці Олени. Можливе зараження! Разом з Михаличем Олегу вдається зв’язати нападника і взяти у нього кров на аналіз. Самара відчуває свою провину перед Оленою …

11 серія «Самара» опис 

Самара поселяється у Аріни Львівни, інтелігентної літньої жінки, яка керує хором пенсіонерок. До однієї з них викликають бригаду Самари. Виклик виявляється хибним – у Семенівни на рідкість здорове серце. Потім вони їдуть на покинутий заводський склад – там «братки» постріляли один одного. Самара не бажає їм допомагати, але тут про послугу просить … генерал Шадрін. Олег не може йому відмовити, і вони з Оленою витягують з поранених бандитські кулі . Від пережитого жаху Лена знову забуває порожні ампули з-під ліків, і Самара змушений звернутися за допомогою до Ігоря Сенцового. Тепер Самара зобов’язаний колезі …

12 серія «Самара» опис 

Лена перейшла в бригаду Сенцова, а у Олега – новий фельдшер Матвій. Їдуть на пожежу – загорівся клуб під час концерту. Самара рятує людину. Тим часом жвава бабуля Семенівна знову вимагає до себе бригаду Олега Самаріна – мовляв, погано з серцем. Але той, визнавши її виклик черговий дурощами, посилає замість себе Сенцова. А сам, розговорившись з колишньою пацієнткою, дізнається, що Сенцов підсадив її на наркотики. Увечері Самара їде на день народження до Аріни Львівни, але виявляється на поминках …

13 серія «Самара» опис 

Самара вимагає від Сенцова пояснень, але той уникає відповіді . Олег заступає на чергування, вони з Матвієм їдуть до вдови військового, загиблого в «гарячій точці». Жінка хотіла звести рахунки з життям, і Самара, відпустивши Матвія одного на наступний виклик, намагається привести її до тями . Після повернення на підстанцію Самара дізнається, що Матвій написав на нього Райській доповідну і звинуватив у всіх смертних гріхах. Райська відсторонює від роботи Самару; вона ж говорить Олегу, що Матвія до Самари прилаштував Сенцов. Слідом жорстка розмова Самари і Сенцова – той натякає на наявний у нього компромат на Самару …

14 серія «Самара» опис 

Самара в розпачі відкриває свою таємницю Арині Львівні. Мудра жінка знаходить спосіб, як допомогти Олегу зробити таємне явним, зберігши при цьому своє добре ім’я. Невгамовному Самарі, ризикуючи життям, вдається вивести на чисту воду жорстокого махінатора Сенцова, помиритися і навіть благословити на заміжжя Лену Барабаш. А головне – його дружина Оля знову хоче бачити Олега …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар