«І все-таки я кохаю» серіал

І

«І все-таки я кохаю …» – серіал, знятий за однойменним романом Олени Харьковой.

Скільки серій »І все-таки я кохаю …» – 24 серії.

«І все-таки я кохаю …» актори

В ролях: Тетяна Арнтгольц, Антон Хабаров, Віра Алентова, Михайло Жигалов, Раїса Рязанова, Лев Пригунов, Анастасія Макєєва

«І все-таки я кохаю …» опис

Історія фільму відбувається в Москві 1970-х років. Головна героїня Віра Іванова, як і її подруги, приїхали до Москви з глибинки. Живуть у гуртожитку і працюють на шарикопідшипниковому заводі.

Несподівано Віра зустрічає чоловіка своєї мрії – Вадима, генеральського сина. Батьки Вадима Микола Єфремович і Анна Броніславівна, проти того, щоб їх син одружився з Вірою, «ліміті», сироті з дитбудинку; вони давно пророкують Вадиму кар’єру дипломата і мріють, щоб їх невісткою стала Катя, дочка їх знайомих. Незважаючи на заперечення батьків, Вадим одружується з Вірою, але незабаром після весілля їде на стажування в Париж, залишаючи дівчину в Москві. Незабаром Віра дізнається, що вагітна, але Анна Броніславівна, щоб зруйнувати шлюб свого сина виганяє вагітну невістку з дому і коли Вадим повертається додому, говорить йому, що Віра нагуляла дитину. Вадим вірить словам матері і остаточно «рве» всі відносини з Вірою, звинувачуючи її в зраді.

Дівчина виявляється у важкій ситуації – вона одна в чужому ворожому місті. За порадою подруги Інни, Віра влаштовується працювати двірником. У неї народжується дочка Рита. Але незабаром вона прямим образом «пропадає» без Вадима, починає пити і, зайнявшись спекуляцією, опиняється у в’язниці. Свою маленьку дочку Риту вона може врятувати від дитбудинку, лише віддавши на виховання Ганні Броніславівні.

Анна Броніславівна виховує Риту, незважаючи на те, що Вадим і Катя, яка стала його дружиною після розлучення з Вірою і народила дочку Христину, не схвалюють цього. Вадим, як і раніше думає, що Віра нагуляла дитину і лише через багато років дізнається правду, але нічого змінити вже не можна.

«І все-таки я кохаю …» інформація про серіал

Режисер: Сергій Гінзбург

Сценаристи: Тетяна Арцеулова, Анна Суворова

Оператор: Еміль Кірєєв

Композитор: Дмитро Маліков

Художники: Тетяна Мальцева (II), Вадим Улановський

Продюсери: Дмитро Глущенко (іcп.), Дмитро Воронков (II) (іcп.), Маргарита Попова (іcп.), Давид Ткебучава (іcп.), Наталія Шишкіна (іcп.), Олександр Черняєв, Юрій Івашкевич (креатив.)

Виробництво: Альянс-Профі

Рік: 2008

Прем’єра: 25 лютого 2008

Cерій: 24

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар