“Кохання у спадок” серіал

К

Кохання у спадок – цікава 8-серійна детективна мелодрама з Анною Снаткіною в головній ролі. Інша назва: Російська спадкоємиця.

“Кохання у спадок” актори

Актори: Анна Снаткіна, Андрій Чернишов, Микита Ємшанов, Катерина Вуличенко, Кирило Гребенщиков, Наталія Гвоздікова, Вадим Андрєєв, Анастасія Мартинюк, Іван Непомнящий, Марина Іванова (III), Арсеній Мурзін, Марина Куделінская, Юлія Такшина, Микола Сахаров, Олександр Денисов (III), Дмитро Саблін, Володимир Свірський, Антон Феоктистов, Михайло Шашков, Ольга Чудакова, Олег Книш, Павло Шингарев, Катерина Кульницький, Катерина Кульчицька

“Кохання у спадок” опис

Катя Щебетина несподівано отримує повідомлення з Америки: колишній однокласник помер і залишив їй величезний спадок. До цього життя Каті мало відрізнялося від життя сотень інших жінок: кімнатка у гуртожитку, коханий, який постійно зраджує, вічно п’яний батько, завчасно постаріла мати, старша сестра з двома дітьми. Звістка про спадок розлітається по всьому містечку.

А потім Катя дізнається, що жива її дитина, яку вона вважала померлою під час пологів. Їй терміново потрібна дорога операція – спадок буде дуже до речі. Але не все так просто. Залицяльник Каті, карний злочинець Пашкін, намагається перешкодити їй поїхати в Америку всіма можливими способами. Але заради сина Катя готова на все, навіть на злочин.

“Кохання у спадок” інформація про серіал

Режисер: Дмитро Кузьмін
Сценаристи: Оксана Южаніна, Катерина Костикова
Оператор: Олег Гребенкин
Композитор: Овсій Євсєєв
Художник: Леван Лазішвілі
Продюсери: Павло Корчагін, Фелікс Клейман
Виробництво: Студія 2В
Рік: 2011
Прем’єра: 28 січня 2012 (канал України), 23 липня 2012 року (Росія-1)
Cерій: 8
Жанр: детектив, мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар