“Красуня” серіал

К

“Красуня” опис

Головна героїня серіалу – Анна Корольова – перша красуня міста. Вона давно звиклася з думкою, що всіх цікавить тільки її зовнішність. Її оточують квіти і шанувальники, від женихів немає відбою. Місцевий бандит Жуков також не зміг перед нею встояти, проте Анна залишилася неприступна – не любить вона Жукова. Той в помсту наймає бандитів провчити непокірну красуню. Свідком нападу стає випадковий перехожий – Андрій Савін, який вступається за дівчину. Несподівано для всіх Анна закохується в Андрія.
Дізнавшись про роман Анни, Жуков приходить в сказ. З’ясувавши, що колишня кохана вагітна, він повідомляє Андрію, що це, нібито, дитина його, Жукова. Андрій намагається з’ясувати правду, але Анна, ображена його недовір’ям, заявляє, що дійсно вагітна від бандита. Андрій йде від неї, Анна робить аборт. Якби вона тільки могла припустити, до чого призведе її гординя ….

“Красуня” актори

Актори: Анастасія Мікульчина, Володимир Жеребцов, Олександр Яцко, Валерій Баринов, Вадим Андрєєв, Людмила Нільська, Олександр Коршунов, Артем Ткаченко, Марія Звонарьова, Віра Воронкова, Поліна Воробйова, Кирило Жандаров, Олена Азарова, Сергій Власов (SAV), Альона Мітюшкіна, Володимир Кочуров, Андрій Тартаків, Їла Санько, Вадим Норштейн, Єгор Будкевич, Сергій Яценюк, Наталія Ткаченко, Наталія Парашкіна, Андрій Гульнев, Володимир Денисов, Ольга Онищенко, Ігор Головін, Надія Шумилова, Ігор Павлов, Макс Уральський, Вадим Бочанов, Олена Тепляшина

“Красуня” інформація про кіно

Режисер: Олексій Козлов
Сценарист: Каріне Фоліянц
Оператор: Валерій Дегтярьов
Композитор: Максим Кошеваров
Художник: Павло Новіков (II)
Продюсери: Юрій Осипов, Андрій Тартаків, Валентин Опалєв
Виробництво: телекомпанія «Мостелефільм» на замовлення «Першого каналу»
Рік: 2012
Прем’єра: 3 листопада 2012 (ТРК Україна)
Cерій: 8
Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар