“Незламна” фільм 2015

2015
Незламна — українсько-російський повнометражний історико-драматичний та біографічний фільм. В основу сюжету покладений життєвий шлях жінки-снайпера, майора Людмили Павличенко, а саме події 1937–1957 років. Творці фільму характеризували його як психологічний байопік про трагічну долю жінки на війні.

“Незламна” актори

В ролях: Юлія Пересильд, Євген Циганов, Микита Тарасов, Джоан Блекхем, Віталій Лінецький, Станіслав Боклан, Дмитро Лалєнков, Микола Боклан, Олександр Ярема, Олег Драч

“Незламна” трейлер

“Незламна” опис

Любов під нескінченним вогнем ворога, дружба з Елеонорою Рузвельт, виступ на конференції, який фактично змінив результат Другої світової війни, бажання жити і страх втратити кохану людину – чи впорається з ним тендітна жінка?Це реальна історія Людмили Павличенко – легендарної жінки-снайпера. Солдати йшли в бій з її ім’ям на вустах, а вороги влаштували полювання на неї. На полі битви вона бачила смерть і страждання, але найсерйознішим випробуванням для неї стала любов, яку в неї могла забрати війна…

“Незламна” зйомки

Робота над проектом розпочата в 2012 році. Наприкінці 2013 Державне агентство України з питань кіно надало команді «Незламної» бюджетне фінансування в рамках щорічного конкурсного відбору кінопроектів.

Зйомки відбувалися в 2013–2014 роках в Україні, а саме: в Києві, Севастополі, Одесі та Кам’янці-Подільському.

«НЕЗЛАМНА» – наймасштабніший кінопроект України. Заявлений бюджет картини – 5 мільйонів доларів.

“Незламна”саунтрек та музика

Автором саундтреку є Євген Гальперін (серед кіноробіт композитора – фільми Люка Бессона, Еріка Лартіго та Асгара Фараді). Також до саундтреку ввійде музика «Океану Ельзи».

“Незламна” про кіно

Режисер: Сергій Мокрицький
Продюсери: Єгор Олесов, Наталія Мокрицька
Оператор: Юрій Король
Автори сценарію: Максим Данкевич, Максим Бударін, Єгор Олесов, Леонід Корін

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар