“Отець Матвій” опис серій

О

«Отець Матвій» опис серій ви зможете знайти в цій статті. Отець Матвій – серіал 2014 року, в 16 серіях якого розповідається про таємниці різних людей, яким і повинен допомогти священик.

«Отець Матвій» опис серій

1 серія «Отець Матвій» опис

В прихід маленького містечка, сподіваючись на спокійне мирне життя, тишу маленьких вуличок з тополями і в’язами, приїхав отець Матвій з дружиною (Матінкою Валентиною) і дітьми. Містечко тихе, але церква в якій він повинен служити в запущеному стані.
У церкву приходить Людмила, просить про відспівування чоловіка, але за версією слідства він самогубець, але дружина в це не вірить.
Сусід Матвія – Іван Шерман – працює в міліції, приносить йому стару ікону для Церкви. Матвій просить Івана показати передсмертну записку, він хоче з’ясувати самогубець чоловік Людмили чи ні. Потім іде на будівництво, де працював Інсаров (самогубець), дізнається що той був хорошим працівником.
Валентина влаштовує дітей в звичайну школу. Геннадій Сипунов, з яким Матвій познайомився на будівництві, погоджується допомогти з ремонтом Церкви і просить освятити їх будівництво.
Отець Матвій допомагає знайти Івану Шерманові підозрюваного у вбивстві Инсарова… з’ясовують що Інсаров загинув на будівництві, це був нещасний випадок, який хотіли приховати.

2 серія «Отець Матвій» опис

Отець Матвій у лікарні знайомиться з Кузнєцовим, його дочка Анфіса в комі з вини анастезіолога. Він приходить до Матвія в церкву, священик переконує його що лікарі не хотіли поганого його дочці.
Лікаря анастезіолога знаходять убитим, поліція підозрює Кузнєцова, Матвій намагається його виправдати, і починає вести своє розслідування.
Медсестра Уляна розповідає Матвію про вбитого лікаря, він запрошує її в церковний хор. Вдома у Матвія Уля знайомиться з Іваном.
Слідство дізнається про те, що в лікарні використовували фальшиві антибіотики, через які Анфіса і впала в кому. Анастезіолог про все дізнався і його вбили …

3 серія «Отець Матвій» опис

У церкву приходить дівчина Марина, розповідає про зраду чоловікові Єгору, просить поговорити з чоловіком, так як він не може її пробачити. Отець Матвій йде до Єгора, але той не може пробачити дружину …
Дружину Єгора знаходять мертвою в парку з трояндою в руках. Починається розслідування, отець Матвій як зазвичай допомагає Івану.
Вони намагаються з’ясувати хто вбивця, під підозру потрапляє її колега – вчитель англійської, чоловік. Матвій розуміє, що коханцем Марини та вбивцею був приватний детектив, якого найняв Єгор. Але доказів проти нього немає …

4 серія «Отець Матвій» опис

Матвій в Церкві хрестить дитину заступника міра, їх будинок в цей момент пограбували. Ганна – їх домробітниця, всі підозри падають на неї, так як вона на хрестинах не була, і знала код сигналізації. Отець Матвій вірить у невинність Ганни і намагається її довести.
Матвій дізнається, що Ганна працювала в борделі, але втекла і Остап (сутенер) від неї тепер постійно вимагає відкупні.
Отець Матвій з матінкою йдуть на батьківські збори, на їх сина скаржаться – той прогулює уроки … Вдома вони дізнаються що він заробляє на подарунок матері.
Отець Матвій розуміє що пограбував будинок Дмитро, хлопець Ганни. Він іде в поліцію з зізнанням.
Ганну відпускають, матушка пропонує їй пожити у них. В селі починають пліткувати про те що сім’я батюшки прихистила злодійку, а він сам ходить по борделях …
Матвія викликають до єпископа через його зв’язки з міліцією …
Подругу Ганни – Свєту б’є Остап, і Ганна допомагає поліції в його пошуках.

5 серія «Отець Матвій» опис

Серія про двох братів – сценариста Павла і відомого актора Дьяченко.
В Церкві знімають фільм, Матвій проти зняття сцени вбивства в храмі.
Син Матвія краде з машини знімальної групи пістолет. Під час зйомок вбивають Дьяченка, за сценарієм в нього стріляв Антон, на якого і падають всі підозри.
Матвій з Іваном починають вести своє розслідування. Вони підозрюють дружину Дьяченка, якій він постійно зраджував і яка повинна отримати страховку в разі смерті чоловіка.
Іван зустрічається з Уляною, яка не в захваті від його роботи.
Матвій розуміє що Дьяченка вбив брат, який був закоханий в його дружину і заздрив його популярності.

6 серія «Отець Матвій» опис

Церковний хор виграє в конкурсі. Матвій рятує людину, яку били на узбіччі дороги. Ним виявляється поліцейський під прикриттям, який працював серед наркодилерів.
Старший син Матвія в школі заступається за дівчинку, яка йому сподобалася.
Іван повідомляє Матвію свої підозри, що в поліції хтось зливає інформацію, вони починають пошуки зрадника.
Стежать за співробітником – Миколою Некрсовим, дізнаються що він зустрічається з вдовою наркодилера, але до витоку інформації непричетний.
Вони підозрюють Шутова, який працював в одному кабінеті з Некрасовим, але той теж не винен.
Виявляється, що один із співробітників підмінив пакети з наркотиками на пакети з содою, а при передачі товару підміна виявилася, і поліцейського під прикриттям побили.

7 серія «Отець Матвій» опис

Ксенія народила дитину, і просить грошей у свого колишнього хлопця, і батька хлопчика, але той відмовляється визнавати сина.
Через кілька годин Ксенію знаходять без свідомості, а дитина теж зникла. Усі підозри падають на колишнього Ксенії. А дитину ніде не можуть знайти. Виявляється Ксенія народжувала вдома і дитини ще не зареєструвала.
Матвій знаходить сім’ю в якій хлопчик народився в один день з сином Ксенії – вони багаті, але дітей за 15 років шлюбу у них не було. Чоловік розповідає, що дружина не народжувала дитину, каже що це дитина коханки. Але ця версія не підтверджується, всі розуміють – що це дитина Ксенії.
Матвій розуміє що в пологовому будинку покинутих дітей віддавали на усиновлення, а займався цим один з лікарів. Ксенія перед пологами отримала гроші, і повинна була віддати сина, але вона відмовилася …

8 серія «Отець Матвій» опис

Матвій йде по справі свого парафіянки в страхову, в сусідньому кабінеті адвоката Сегала чує постріл. Заходить туди, а його хтось ударив по голові.
Матвія заарештовує поліція за підозрою у вбивстві. Він сидить у камері з Клоповніковим, який колись збив дівчинку і втік з місця аварії. Через тиждень його відпускають під домашній арешт.
Адвокат Матвія пропонує йому зізнатися, щоб йому дали умовний термін, але він відмовляється і починає своє розслідування і знаходить докази.
Адвокат Матвія приходить на сповідь і розповідає що це вона убила Сегала, і посадила Клоповнікова, за вбивство, яке той не скоював. Вона дізналася що це Клоповніков збив її дочку і так помстилася йому. Тепер Матвій зобов’язаний зберігати таємницю сповіді.
В день суду Іван не може допустити щоб ​​Матвія засудили, обшукує його будинок, знаходить результати експертизи у справі Клоповнікова. А при допиті Клоповніков розповів як усе було. Матвія відпустили.
Іван і Уляна обвінчалися в Церкві Матвія.

9 серія «Отець Матвій» опис

Отець Матвій намагається допомогти Степану, який спиватися, через відсутність роботи (він художник)
У Матвія на дорозі зламалася машина і він став свідком сварки Лариси з якимось чоловіком над урвищем. Лариса зі своїми співробітниками, коханцем і племінником їхали на екскурсію. Відсутність Лариси помічають, знаходять її внизу обриву.
Слідство підозрює племінника Лариси, він перед смертю лаявся з нею, вона не хотіла платити його борги.
Але незабаром заарештовують Степана, у нього знайшли сумку Лариси. Потім підозри падають на коханця Лариси, вони знайшли на її флешці компромат на нього – він крав гроші в агенстві нерухомості, де вони працювали.
Матвій розуміє, що Ларису з обриву штовхнув закоханий Спіцин (один з співробітників). Виявляється Лариса відмовила йому і він у пориві люті штовхнув її.

10 серія «Отець Матвій» опис

Ваня з Уляною повертаються з медового місяця. Івана викликають на роботу.
Серія про колишню наркоманку і наркоторговку – Тетяня, вона після тюрми почала нове життя, відкрила тату салон. В місто приїжджає її колишній хлопець, але вона не хоче з ним спілкуватися. До неї залицяється Борис, але вона не приймає його залицянь.
Через анонімний дзвінок поліція у Тані знаходять наркотики, свідком арешту стає Матвій. Він намагається довести її невинність.
Слідство підозрює колишнього хлопця Макса, адже він теж раніше торгував наркотиками.

Матвій розуміє, що Таню підставив Борис, через її відмови. Він сам торгував наркотиками у своєму кафе, і щоб зняти з себе підозри вирішив підставити Таню.

11 серія «Отець Матвій» опис

У місті з’явився екстрасенс – Леонід, який виліковує хвороби, допомагає порадами – поліція намагається зловити його на шахрайстві.
У Лідії щасливе і заможнє життя, але у неї виявили лейкоз. Вона засмучена, отець Матвій намагається її підтримати.
Тетяна Зеленова покінчила життя самогубством, за версією слідства. Слідство за допомогою Матвія дізнається що Тетяна лікувалася у Леоніда.
Чоловік Лідії в Церкві кричить про диво – Леонід зцілив його дружину.
Матвій йде до Леоніда, там зустрічає і Лідію і Уляну, яка мріє про дитину.
Матвій здогадується, що головлікар підробляв результати аналізів пацієнтів, а Леонід чудесним чином зціляв їх.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар