“Королева краси” серіал 2015

К

“Королева краси” серіал 2015 року з Кариною Андоленко в головній ролі. Інша назва: Модель

“Королева краси”скільки серій – в серіалі 12 серій

“Королева краси” актори

Актори: Карина Андоленко, Павло Прилучний, Анастасія Задорожна, Павло Южаков-Харланчук, Володимир Жеребцов, Ольга Сухарєва, Алеся Пухова, Валерія Арланова, Ксенія Дементьєва, Олександр Тютін, Олена Старостіна (II), Галина Петрова, Луїза Мосендз, Сергій Шнирьов, Валерія Кожевникова

“Королева краси” опис

Краса простої сільської дівчини Катерини Панової (Карина Андоленко) підкорила світ. Вона стала обличчям радянської моди 60-х років і першою манекенницею, визнаною на Заході. Російській красуні аплодували Париж і Прага, преса називала її «національним надбанням СРСР», а вдома її чекала радянська дійсність, заздрість, інтриги, ревнощі і трагічна любов.

1961 У невеликому підмосковному селі живе сім’я Панових. Батько Михайло ревнує дружину до давнього минулого. Приводом є його дочка-красуня Катя, яка абсолютно не схожа на нього, на відміну від її сестри Люби.
Катя відкидає всіх місцевих кавалерів. Вона вірить, що їй чекає інша доля. Її заповітна мрія – стати манекенницею і відправитися в Париж.
Після чергового скандалу з батьками, Катерина вирішує здійснити за свою мрію. Вона вирушає до Москви і просить допомоги у молодого успішного модельєра Вені Кротова (Павло Харланчук). Він вирішує дати шанс сільській дівчині і влаштовує її демонстратором одягу.
За короткий час Катя стає провідною манекенницею Будинку Мод. Коли її фотографія з’являється в газеті, Катю знаходить журналіст-міжнародник Фелікс Крутських (Павло Прилучний). Він шукав її з тих пір, як побачив на танцях у сільському клубі.
І, незважаючи на те, що батьки пророкують йому в дружини іншу дівчину – відому молоду кіноактрису Маріанну Нечаєву (Анастасія Задорожна), Фелікс призначає Катерині побачення.
Чим обернеться для Каті прекрасна казка? Чи витримає її любов випробування славою?

“Королева краси” інформація

Режисер: Карен Оганесян
Сценарист: Ганна Слуцьки
Оператор: Андрій Гуркін
Продюсери: Олександр Буравський, Валерій Смецкой, Катерина Єфанова
Виробництво: компанія КІНОГРАД 21
Рік: 2015
Cерій: 12
Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар