“Кров не вода” фільм

К

«Кров не вода» — фільм режисера Дмитра Буліна 2009 року.

“Кров не вода” актори

Актори: Карина Разумовська, Марія Горбань, Марина Дюжева, Ольга Волкова, Костянтин Соловйов, Микита Панфілов, Андрій Градов, Лілія Кондрова, Станіслав Костецький, Наталя Смирнова, Анастасія Суворкина, Антон Феоктистов

“Кров не вода” опис

Аня звикла добиватися всього в житті сама. Багато в чому собі відмовляючи, вона єдина в родині працює, дбає про маму і сестру. Сестра Ані – Маша – повна її протилежність. З дитинства улюблениця батьків, які виконували будь-який каприз, вона звикла отримувати все найкраще і користуватися популярністю у протилежної статі.
Маша з легкістю відбиває у Ані коханого, Юрія, який на ділі цікавиться не Машею а Анею, а московською пропискою. Життя підносить Ані все нові сюрпризи: несподівано з’являється людина, яка являється справжнім батьком Ані. Тяжко хворий, він з’являється, щоб домогтися її прощення. Радість Ані триває недовго: батько вмирає. Спадок батька не дає родичам Ані спокою, а новоспечений москвич Юрій знову намагається перекинутися від однієї сестри до іншої, розбиваючи серце тепер вже Маші.
Страждання обох сестер змушують замислитися, що краще – всього домагатися самому або отримувати подарунки долі? Аня і Маша самі не можуть відповісти на це питання до самого фіналу картини, кожна мріє помінятися з сестрою місцями. У глядачів же з’явиться можливість порівняти і переконатися – головне бути в мирі та гармонії з самим , не намагаючись нікому догодити.

“Кров не вода” про кіно

Режисер: Дмитро Булин
Сценаристи: Наталія Павловська, Валерія Подорожнова
Оператор: Євген Музруков
Художник: Денис Ісаєв
Продюсери: Олександр Кушаев, Ірина Смирнова, Ірина Заря
Виробництво: кінокомпанія “Нова студія”
Рік: 2009
Cерій: 2
Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар