“Думай, як жінка” опис серій

Д

“Думай, як жінка” опис серій популярного серіалу допоможе згадати головні моменти у серіалі.

“Думай, як жінка” зміст серій

1 серія “Думай, як жінка” опис

Топ-менеджер турфірми “Отдохни Ко” Євген Новіков проводить скорочення штатів і не дивлячись звільняє співробітницю філії Дашу Светлову. Незабаром Євген дізнається, що проект, над яким працювала Даша, може принести величезні гроші. Євген намагається повернути її, але Даша відмовляється і несе проект конкурентам. Євген, користуючись тим, що Даша не знає його в обличчя, призначає їй зустріч під виглядом представника американської турфірми …

2 серія “Думай, як жінка” опис

Євген бере в борг у банкіра Вітренко велику суму під італійський контракт, який підсунув Стрельцов. Новиков відновлює відносини з Дашею, подружившись з її сином Стьопкою. Вночі Євгену вдається викрасти у Даші її проект, а день потому Даша дізнається від Стрельцова про крадіжку проекту і рве з Євгеном відносини.

3 серія “Думай, як жінка” опис

Тим часом, розкриваються махінації з італійським проектом. Прагнучи виправдатися перед Дашею, Євген їде до неї за місто. Не впоравшись з керуванням, він падає на машині з моста в річку …

4 серія “Думай, як жінка” опис

Євгену вдається врятуватися. Його підбирає Єва Анатоліївна – режисер провінційного театру. Дізнавшись, що всі вважають його загиблим, Євген хоче проникнути в офіс і дізнатися, хто винен у махінаціях, в яких його звинувачують. Стрельцов, закоханий в Дашу, запрошує її в “Отдохни Ко” і пропонує очолити її ж проект. Дізнавшись, що Даші потрібно досвідчена помічниця, Євген під керівництвом Єви Анатоліївни – перевтілюється в жінку …

5 серія “Думай, як жінка” опис

Євген влаштовується в “Отдохни Ко” під виглядом Єви. Даші подобається нова помічниця. Єва бачить, що Стрельцов активно залицяється до Даші, і прагне цьому перешкодити. Стрельцов ненавидить Єву і мріє позбавитися від неї. Але на нову “співробітницю” вже поклав око гендиректор компанії Алтухов. Ситуація Євгена ще більше ускладнюється, коли сусідка Єви Анатоліївни – Лариса бачить його в чоловічому образі і закохується з першого погляду …

6 серія “Думай, як жінка” опис

Даша відправляється у термінове відрядження. Єва викликається посидіти зі Стьопкою і знайомиться з батьком Даші – Аркадієм Борисовичем. Він починає залицятися до Єви. Стрельцов намагається переконати Алтухова в тому, що Єва не справляється, і її потрібно звільнити. Той проти. Щоб довідатися про махінації Стрельцова, Єва заводить дружбу з секретаркою Мариною. Намагаючись повернути гроші, Вітренко починає переслідувати друга Євгена – Івана.

7 серія “Думай, як жінка” опис

Слідчий Рябов знаходить докази того, що Євген живий, але не знає, де він. Єва допомагає Даші відшукати Стьопку, що втік з дому , але Стрельцов приписує цю заслугу собі. Йому вдається посварити Дашу з Євою. Алтухов веде Єву в ресторан. Вона намагається дізнатися у нього хоч що-небудь про аферу з італійським проектом, але марно. Аркадій Борисович ревнує Єву до Алтухову. В офісі всі впевнені, що у Єви роман з шефом.

8 серія “Думай, як жінка” опис

Стрельцов запрошує Дашу за місто. Єві вдасться відговорити Дашу їхати з ним. Міла, коханка Алтухова, ревнує його до Єви, і Стрельцов радить їй потоваришувати з суперницею, щоб дізнатися, чим же вона “зачепила” Алтухова. Від Міли Єва дізнається, де відпочивають Стрельцов і Даша, і несподівано приїжджає до них, зірвавши плани Стрельцова побути наодинці з Дашею. Єві вдається роздобути записи з камер спостереження, де відображений лжеітальянец Мастроянні.

9 серія “Думай, як жінка” опис

Єва скритно проникає до себе ж додому, зірвавши печатки з дверей “загиблого” Євгенія. Сусіди приймають її за злодійку і викликають поліцію. Їй ледве вдається втекти. Єва Анатоліївна ховає її в ДК, але там Єву знаходить пожежний Матвій Іванович. Єви брешуть, що вони сестри. За Дашею наполегливо доглядає підрядник Давидов. Єва попереджає, що він небезпечний, але Даша не надає значення її словам, поки не опиняється з ним наодинці.

10 серія “Думай, як жінка” опис

Єва рятує Дашу від Давидова. Але Стрельцов обертає все так, ніби це він позбавив Дашу від домагань підрядника. Щоб переконати Дашу в тому, що Стрельцов її не любить, Єва пропонує влаштувати йому перевірку. Стрельцов витримує випробування, поставши в очах Даші турботливим і уважним. Аркадій Борисович радить дочці вийти за нього заміж. Єва дізнається, що Стрельцов працює на конкурентів, і починає його шантажувати.

11 серія “Думай, як жінка” опис

Стрельцов не знає, хто його шантажує, і підозрює всіх, навіть Дашу. Щоб уникнути викриття, він змушений перевести гроші, вкрадені під час італійської афери, на рахунок “шантажиста”. Рябов виходить на Єву Анатоліївну і розпитує її про Євгена. Але та запевняє, що не знає, де він. Стрельцов веде великих клієнтів з “Отдохни Ко” до конкурентів. Дізнавшись, що Даша запросила в гості Стрельцова, Єва їде до неї сама …

12 серія “Думай, як жінка” опис

Єва зриває візит Стрельцова до Даші, виставивши його в дурному вигляді. Алтухов доручає Стрельцову знайти того, хто в компанії працює на конкурентів. Рябов допитує Єву, та запевняє, що вона є кузиною Єви Анатоліївни. Єва намагається відкрити сейф Стрельцова. За цим заняттям її застає Даша. Тепер вона впевнена, що Єва – і є шпигун, який працює на конкурентів. Єва Анатоліївна знаходить актора, який виконав роль італійця Мастроянні.

13 серія “Думай, як жінка” опис

Даша дізнається від Рябова, що Єва якось пов’язана з Євгеном. Про це дізнається і Вітренко. Він дає доручення помічникам стежити за Євою. Матвій Іванович допомагає Єві вислизнути від Рябова і людей Вітренко. Єва ховається в будинку Даші. Стрельцов намагається зробити Даші пропозицію, але Єва зриває їх пропозицію. Єва Анатоліївна пише скаргу на Рябова, і його усувають від справи. Він приходить до Єв як приватна особа і пропонує діяти спільно.

14 серія “Думай, як жінка” опис

Стрельцов робить Даші пропозицію вийти за нього. Вона згодна. Єва дізнається, що Вітренко погрожує Івану. Вона передає Івану гроші, які Стрельцов перевів “шантажисту”. Іван домовляється про зустріч з Вітренко. Але Стрельцов підлаштовує все так, що зустріч зривається, а гроші знову опиняються у нього. Єва провокує Мастроянні. Рябов записує зустріч Мастроянні і Стрельцова. Аркадій Борисович робить пропозицію Єві.

15 серія “Думай, як жінка” опис

Єва приймає пропозицію Аркадія Борисовича. Але наполягає, щоб обидва весілля – її і Дашина – були призначені на один день. А після починає вередувати і висувати нездійсненні вимоги Аркадію Борисовичу. Єва сподівається, що таким чином вдасться відкласти обидва весілля. Їй вдається налаштувати проти Стрельцова Дашу і Аркадія Борисовича. Рябов дізнається від Лариси, що Євген – син Єви і живе у Єви Анатоліївни.

16 серія “Думай, як жінка” опис

Євген вирішує розкритися перед Дашею. Він виходить з дому в чоловічому образі і стикається з Рябовим. Євген рятується втечею. Лариса дізнається, що Євген ховається під виглядом Єви, і починає шантажувати його, вимагаючи близькості. Пояснення Євгенія з Дашею зривається. Єва говорить Даші, що Євген живий, але змушений ховатися. Вона просить допомогти їй викрити Стрельцова. Даша допомагає Єві проникнути в квартиру Стрельцова.

17 серія “Думай, як жінка” опис

Єва знаходить в квартирі Стрельцова секретні документи. Але їх недостатньо, щоб виправдати Євгенія і звинуватити Стрельцова в афері. Даша зізнається Стрельцову, що говорила по телефону з Євгеном. Але той запевняє, що цей дзвінок – злий розіграш Єви. Даша в сумніві говорить з Рябовим, Іваном, Ларисою, але, «завдяки» Єві, нічого не може з’ясувати. Даша приходить до Єви Анатоліївні. З-за дверей вона чує голос Євгена …

18 серія “Думай, як жінка” опис

Даша вривається в квартиру Єви Анатоліївни, але там тільки Єва. Даша розуміє, що Стрільців був правий: «живий Євген» – це розіграш Єви. Даша рве відносини з Євою. Стьопка різко проти весілля Даші і Стрельцова. Стрельцов підмовляє колишнього чоловіка Даші Льончика забрати Стьопку до себе. Єва повертає Даші сина. Але Стрельцов запевняє, що Стьопку повернув він. Дізнавшись про це, Єва в серцях б’є Стрельцова. Даша звільняє Єву.

19 серія “Думай, як жінка” опис

Аркадій Борисович переконує Дашу не звільняти Єву. В офіс приходить мати Євгенія – Марія Іванівна, яка кинула його в ранньому дитинстві. А тепер хоче отримати спадщину «загиблого» Євгенія. Єва вирішує використати мати, щоб помиритися з Дашею. Але все обертається проти неї: Марія Іванівна викриває Єву в «крадіжці» фамільного кільця, що належало Євгену. Рябов заарештовує Єву і дізнається, що вона і є Євген …

20 серія “Думай, як жінка” опис

Євген переконує Рябова, що в афері винен Стрельцов. Рябов просить Євгена побути ще Євою і допомогти слідству. Вітренко дізнається, що гроші у Стрельцова. Завдяки Єві, Рябов заарештовує спільника Стрельцова, той у всьому зізнається. Єва і Рябов зупиняють весілля. Стрельцов біжить, але його хапають люди Вітренко. Єва везе Дашу в ДК. Там Даша зустрічає Євгена! Щаслива Даша кличе Єву, але та зникла … Але, може, Єва ще повернеться ?.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар