“Попіл” опис серій

П

“Попіл” зміст серій цікавого серіалу в детективному жанрі, який переглядається на “одному подиху” ви пригадаєте прочитавши цю статтю.

“Попіл” опис серій

1 серія “Попіл” опис
Капітан Ігор Петров і його дружина Рита проводять відпустку в рідному Калініні.
Петров змушений перервати відпустку – його терміново викликають назад у військову частину в Ленінград. Незадовго до цього заарештували майже всіх його товаришів по службі. Петров розуміє, що йому також погрожує арешт, але якщо він не з’явиться за місцем служби, то стане дезертиром.
У цей час у Москві відбувається зухвале пограбування ювелірної фабрики. Сейф розкритий знаменитим ведмежатником Арсенієм Скворцовим, він же Сенько Попіл. За рішенням злодійської сходки йому доручено везти награбоване в Ленінград. Попелу обіцяють окреме купе і двох подільників для підстраховки.

2 серія “Попіл” опис
Як тільки Петров залишає будинок скупника, за ним спрямовуються два злодія. Вони вистежують Петрова і вимагають віддати їм гроші, зав’язується бійка, в результаті якої Ігор вбиває обох нападників. Але далеко втекти йому не вдається, Петрова заарештовують.
Тим часом злодії шукають Попела і общак, який так і не прибув до Ленінграда. У госпіталь, куди потрапив попутник Попелу з поїзда, відправляють кількох блатних. Але ще раніше туди прибувають чекісти …

3 серія “Попіл” опис
Поки Попіл осягає ази військової науки, Гардероб знайомить Петрова з злодійським світом. Він вирішує не здавати Петрова злодіям. Натомість отримує інформацію про місцезнаходження общака і прикриває Петрова, “роблячи” з нього Пепла – вчить блатному жаргону, малює йому наколки і т.д.
Попіл залишається в камері один, після розстрілу Гліба Рязанцева. З приходом Берії, частину політичних справ закривають, і Попіл виходить на свободу, а там його вже чекає … Рита.
Попіл впізнає дівчину з фотографії, яку весь цей час розглядав у камері, і в яку практично встиг “закохатися”. Він вирішується на обман …

4 серія “Попіл” опис
Попіл і Рита обживаються на новому місці. Рита продовжує триматися з ним холодно і відсторонено. Але одного разу трапляється непередбачене …
Петров з Каталонцем готові до втечі, але Гардероб не зводить очей з підопічного і починає щось підозрювати. А в таборі з’являється злодій Вася Монокль, який теж брав участь у пограбуванні ювелірної фабрики, і який бачив справжнього Пепла. Він починає ставити каверзні питання Гардеробу, той віджартовується, але розуміє, що його план під загрозою зриву …

5 серія “Попіл” опис
Звістка про війну застає Риту і Пепла в різних містах, і вони навіть не встигають попрощатися. Рита з ученицями знаходиться в Ленінграді, а Пепла відразу ж забирають на фронт.
Петров добирається до Любани, але не знаходить саквояж з общаком в церковці. Тут він чує голос місцевого дурника Гоші, який говорить Петрову, що “тут уже нічого немає”. Петров починає розпитувати Гошу, намагаючись дізнатися, куди той сховав саквояж.
Рита потрапляє в евакуацію, її підселюють в будинок непривітної баби, де молодій жінці доводиться пізнати всі тяготи тилу.
Попіл, вже в чині майора, отримує під командування штрафну роту, яку ніхто не може контролювати. Попелу теж не радять до них сунутися. Але у Пепла є свій план …

6 серія “Попіл” опис
Петров з бандою здійснюють зухвалий напад на копальню Первомайський, забираючи золото, готове до відправки. Усі старателі гинуть, тільки одному з робочих вдається добігти до лісу. Він уважно стежить за бандитами і чує як один з них, звертаючись до Петрову, називає його Попелом.
Попіл в цей час приймає справи в новій частині, і випадково стає свідком того, як майор НКВС Яременко вичитує бійця Петрищева. Попіл наказує відвести бійця, а у Яременко намагається з’ясувати, як той прогледів порушення, які відбувалися при попередньому командуванні.
Рита вивчає нову частину і знайомиться із завідуючою медсанчастиною Надією і її донькою Катею. Поспілкувавшись, жінки домовляються разом з’їздити в найближчий селище Сортавалу.

7 серія “Попіл” опис
Попіл повертається додому. Там його вже чекає Рита, яка повідомляє, що вона вагітна. Попіл щасливий.
Каталонець і Ильшат привозять на копальню майора прикордонних військ, якому Петров пропонує золото в обмін на те, що той віддасть наказ не оглядати товарний поїзд, що слідує до Фінляндії.
Цієї ж ночі Попіл їде на мотоциклі в Петрозаводськ, щоб випередити Купріянова, який повинен забрати особисту справу Арсенія Скворцова. Попіл влаштовує невелику пожежу в будівлі УВС і під шумок, в костюмі лікаря, проникає в будівлю …

8 серія “Попіл” опис
Купріянов проводить у військовій частині нараду, повідомляючи, що Пепла може впізнати злодій по кличці Рваний, і пропонує впізнання провести на майбутньому офіцерському вечорі. У зв’язку з цим на вечір вирішено запросити і старателів з усіх копалень. Попіл намагається придумати причину, щоб не брати участь у майбутньому заході, але Купріянов просить його бути присутнім і при необхідності навіть викликається поговорити з начальством.
Попелу не залишається нічого іншого як звернутися до людей з минулого життя – злодіям …

9 серія “Попіл” опис
Купріянов, Попіл і інші офіцери заходять в підсобку, де сидів Рваний, але знаходять його повішеним.
Петров танцює з Ритою, і наостанок цілує її, повідомляючи, що чекає її на копальні Жовтневий. Риті стає погано, Надія залишає її в медсанчастині.
Так як все золото з копалень наказано доставляти у військову частину, Петров на наступний день їде туди з золотом. Він сам підходить до Пепла і Купріянова. Попіл помічає на зап’ясті Петрова таке ж татуювання як у нього самого. Купріянов йде, а Петров пропонує Пеплу забрати общак, який він привіз із собою …

10 серія “Попіл” опис
Петров з Каталонцем змінюють вагонні ланцюга на залізничному складі на золоті, які вимазані в мазуті і виглядають як прості. Їх вистежує Яременко, який потім знімає ці ланцюги і закопує неподалік. Потім він повертається в частину, щоб взяти лопату і тачку. Його бачить Петрищев.
Попіл знову зустрічається зі злодіями, пропонуючи роздобути общак і золото, яке вкрали з копалень. На підтвердження своїх слів він показує злодіям брошку-метелика, яку йому віддала Соня. Вони розробляють план по нападу на копальню Петрова …

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар