“Повернеш – поговоримо” серіал

П

“Вернешься – поговорим” – 4-серійна мелодрама від Star Media. В основі сюжету міні-серіалу – доля двох чоловіків, повних тезок, які летіли літаком, що зазнав аварії. Один з них – загинув, другий – залишився живий, в останню секунду вискочивши з літака, але зник. Хто саме вижив, доведеться з’ясовувати дружинам обох чоловіків, а заодно дізнатися, що приховували від них їхні чоловіки.

“Повернеш – поговоримо” опис

У результаті авіакатастрофи гинуть всі, хто знаходиться на борту літака. І серед них – чоловіки Наді і Олени. Повні тезки, обидва – Івани Тихонови. Жінки вже оплакують свїх близьких, але несподівано з’ясовується, що відправився в політ лише один з них. Другий з невідомої причини вийшов з літака в самий останній момент. Чий це був чоловік? І куди він подівся? Надя та Олена кидаються на пошуки. Відтепер вони тісно пов’язані спільною бідою і надією. Обидві із завмиранням серця чекають один від одного вістей: адже знайти одного Івана означає поховати іншого.

Молодим жінкам належить дізнатися, що приховували їхні чоловіки, і з якої причини один з них в останню секунду вискочив з нещасливого літака.

“Повернеш – поговоримо” актори

  • Актори: Наталя Лукеїчева, Петро Красілов, Анастасія Задорожна, Андрій Федінчик, Михайло Хімічов, Олена Дробишева, Олександра Євченко, Оксана Жданова, Ольга Лук’яненко, Віта Смачелюк, Анастасія Касілова, Євген Лебедин, Володимир Заєць, Надія Кондратовська

Режисер: Аліна Чеботарьова

Сценаристи: Ірина Кашницький, Ксенія Осадченко

Рік: 2015

Cерій: 4

Виробництво: кінокомпанія Star Media

Оператор: Василь Сікачинський

Художник-постановник: Петро Корягін

Продюсери: Лариса Журавська, Владислав Ряшин

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар