«Приватний детектив Тетяна Іванова» опис серій

П

Приватний детектив Тетяна Іванова – серіал 2014 року, екранізація популярних детективів Марини Сєрової.

«Приватний детектив Тетяна Іванова» опис серій

Фільм 1. «Моя дорога служниця»
Приватний детектив Тетяна Іванова розслідує справу про вбивство молодої жінки. Під підозрою виявляються члени сім’ї Удовиченко, в якій убита працювала хатньою робітницею.

Фільм 2 «Дольче віта по-російськи»
До детектива Тетяни Іванової звертається вдова власника страусиної ферми – вночі напередодні похорону при загадкових обставинах з дому зникло тіло її чоловіка. Хто, а головне, навіщо вкрав труп добропорядного бізнесмена і сім’янина?

Фільм 3 «Біс у ребро»
На директора ринку вчинено замах. Він дивом залишається живий, але звертатися в поліцію чомусь не бажає. У детектива Тетяни Іванової є зовсім небагато часу, щоб з’ясувати, хто намагався вбити господаря ринку і запобігти новий замах.

Фільм 4 – «Живемо тільки раз»
Студентка Тамара впевнена, що її батько помер не від інфаркту, а його вбила молода дружина, мачуха Тамари, через спадщину. Проведена поліцією перевірка нічого кримінального не знайшла. Тамара звертається до єдиній людині, здатній їй допомогти, детективу Тетяні Іванової.

Фільм 5 – «Вінець безшлюбності»
Ворожка Елеонора допомогла багатьом жителям міста Тарасова знайти свою половинку. Однією з її клієнток була Світлана – найкраща подружка Тетяни Іванової, і вона ж, так вийшло, виявила труп Елеонори. Паралельно поліції детектив Іванова починає власне розслідування.

Фільм 6 – «Материнський інстинкт»
Щоб заробити грошей на весілля Юля вирішує стати сурогатною матір’ю. Спочатку все йде добре, але потім починаються проблеми. Юля дзвонить детективу Тетяні Іванової та просить її приїхати до неї додому. Увійшовши в квартиру, Тетяна бачить труп Юлі. Поліція підозрює, що детектив Іванова може бути причетна до смерті Юлі.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар