“Смуга відчуження” опис серій

П

Смуга відчуження” зміст серій – 8-серійної мелодрами режисера покаже, що в будь-яких обставин потрібно залишатися людиною, і тоді доля обов’язково піднесе другий шанс на щастя.

“Смуга відчуження” опис серій

1 серія “Смуга відчуження” опис

У житті Валі все налагоджено. Вона працює в дитячому садку, чоловік служить у військовій частині, прекрасна донька-старшокласниця, яка зустрічається з хорошим хлопчиком. Але в сім’ю приходить біда, і, як це часто буває, не одна. У частині відбувається ЧП: гине солдат і у чоловіка Валентини неприємності. Він зникає, і всі думають, що він загинув. Допомоги від матері Валя не чекає: у жінки роман з молодим чоловіком. У той же час з дому пропадають гроші, а Валентину з дочкою виселяють з службової квартири.

2 серія “Смуга відчуження” опис

Валентина вірить, що її чоловік повернеться, але поки що їй доводиться вирішувати проблеми. Її скорочують в дитячому садку через конфлік з не чесної на руку завідувачки Зінаїді, матері Валі, її молодий залицяльник Діма робить пропозицію руки і серця і пропонує виїхати в Іспанію на ПМЖ. Валя насторожено ставиться до цього роману, але мати нічого не хоче слухати. Друг Паші приносить Валі знайдений на березі річки телефон її чоловіка. Вона вирішує, що чоловік потонув – надія, що він живий, зникає. До всього іншого свекру Валентини стає погано з серцем. Йому потрібна термінова операція, і на неї потрібні гроші. Мати відмовляє Валентині в грошах. У цей час Діма «розводить» матір Валентини на продаж її квартири нібито для купівлі будинку в Іспанії.

3 серія “Смуга відчуження” опис

Валя, її дочка і мати, яка повернулася ні з чим з Іспанії і втратила свою квартиру, свекор всі разом живуть у бідній квартирі. Грошей практично немає, але Валя не падає духом. Валя влаштовується офіціанткою в ресторан. Друг Паші Ігор відвідує Валю, Зоя, його дружина, ревнує його, хоча сама ходить на сторону. У Валі день народження. Ігор вітає її. Зоя влаштовує сцену ревнощів. Мама Валі пробує повернути квартиру, але на договорах стоїть її підпис, тому шансів мало. У Валі неприємності на роботі в ресторані через п’яного клієнта, до всього іншого на неї нападає грабіжник.

4 серія “Смуга відчуження” опис

Ігор застає свою дружину Зою з коханцем, прийшовши раніше додому. Валя вирішила стати професійним кухарем. Ігор, повернувшись з відрядження, йде від дружини. Син Слава просить його не йти – Ігор залишається через сина. У свій вихідний Ігор їде до Валі в ресторан. Зойка йде в ресторан і влаштовує скандал чоловіку і Валентині, відкриваючи Вале очі, що її чоловік Паша зраджував їй. Це підтверджує і її подруга Марина, з якою Валя працювала в дитячому садку. У Валі з’являється шанувальник на ім’я Костянтин.

5 серія “Смуга відчуження” опис

Костянтин привозить Валю і її дочку в свій шикарний особняк. Костянтин вмовляє Валю піти з роботи, але кулінарні курси вона не кидає. У свекра трапляється гіпертонічна криза. Костянтин допомагає Валі знайти потрібні ліки. Мати Валі сидить біля ліжка Сергія Івановича. Коли дочка жартує, що її мати і Костянтин – молодята, чоловік дорікає їх у тому, що вони домовилися, що Валі потрібен штапм в паспорті. Дочка Валі напивається. Валя застає Костянтина з іншою жінкою. Вона йде від нього.

6 серія “Смуга відчуження” опис

Ігор застає Зойку з коханцем. Він іде від дружини. Валя вагітна від Костянтина, про що повідомляє родині. Говорити Кості про дитину вона не збирається. Валю звільняють з ресторану. Мати Валі приходить до Кості, він п’яний і відмовляється допомагати Валі. Валентина влаштовується прибиральницею на вокзал. Їй стає погано, вона втратила дитину. Ігор знайшов Валі роботу у гарнізонному готелі. Валина мама знайомиться з шеф-кухарем Юрієм Семеновичем. Леру знову бачили в поганий компанії, Валя телефонує Ігорю, щоб він знайшов Леру.

7 серія “Смуга відчуження” опис

Ігор знаходь Леру. Вона розповідає, що бачила у Васьки сумку матері, яку відібрав грабіжник. Валя чекає Ігоря, але, відкривши двері, бачить на порозі … свого нібито загиблого чоловіка Пашу. Ігор і радий, і засмучений, адже він любить Валю. Васю заарештовують. Паша звільняється з армії. Паша та Ігор лаються через Валю. Ігор пропонує Валі виїхати з ним, але Валя не може: у неї сім’я.

8 серія “Смуга відчуження” опис

Лера вступила в інститут і поїхала. Батько заявляє Паші, чо він зганьбив його, розчавив. На ринку Валін свекор зустрічає свою односельчанку, яка зізнається, що він їй потрібний. Мама Валі виходить заміж за шеф-кухаря Юрія і переїжджає до нього жити. Валентина вирішує відкрити власну справу – кондитерську. Павло знову потрапляє в неприємності, його затримують. Валентина виходить заміж за Ігоря.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар