“Справа честі” серіал

С

“Справа честі” серіал 2013 з захоплюючим сюжетом, про двох різних братів, яких об’єднала спільна мета.

“Справа честі” скільки серій – 20 серій.

“Справа честі” актори

Ролі: Олексій Чадов, Людмила Світова, Андрій Чадов, Тетяна Яковенко, Агнія Дітковскіте, Сергій Жигунов, Тетяна Васильєва, Вікторія Толстоганова, Іван Агапов, Юлія Мельникова

“Справа честі” опис

«Справа честі» – це сімейна сага з двома головними героями – братами Іваном та Олександром Назаровим. Олександр – інтелігентний начитаний молодий чоловік, який готується до вступу до ВНЗ; Іван ж – «дворовий пацан», який не знає, куди себе приткнути в житті.

Історія бере свій початок в нульових роках, коли сім’я Назарових, сподіваючись на краще життя, перебирається з провінційного містечка Первомайського в Москву. Там батько сімейства Петро Назаров вкладає всі заощадження у власний бізнес – відкриває магазин з технікою на великому ринку. Здавалося б, нове життя починає налагоджуватися, але павільйон грабують. У підсумку главу сімейства знаходять повішеним, а його дружина божеволіє, не в силах пережити трагедію.

Розуміючи, що пограбування – не випадковість, брати вирішують помститися, але вибирають протилежні методи. Іван вирішує впровадитися в злочинний світ, знайти всіх, хто винен у загибелі батька, і поступово їх знищити. Олександр ж планує стати юристом, щоб боротися із злочинністю і несправедливістю за допомогою закону.

Не тільки методи помсти розводять братів по різні сторони барикад: Іван та Олександр закохуються в одних і тих же жінок, переживають зради друзів і соратників. Але незважаючи ні на що, у найважчі і вирішальні моменти брати розуміють: сімейні зв’язки – єдине, що у них залишилося в житті, і без роздумів приходять на допомогу один одному.

“Справа честі” інформація про серіал

Режисер: Олексій Чистиков

Сценаристи: Дмитро Курилов, Дмитро Новосьолов (II) (уч.), Олексій Чистиков (уч.)

Оператори: Єгор Антонов, Олександр Мартинов (III)

Композитор: Джонні Дав

Художник: Микита Чернов

Продюсери: Тимур Вайнштейн, Юрій Сапронов

Виробництво: Група компаній «Вайт Медіа» і «Всесвітні Російські Студії» (RWS)

Рік: 2013

Прем’єра: 21 жовтня 2013 (7 канал Казахстан)

Cерій: 20

Жанр: драма, кримінальний фільм

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар