“Всі скарби світу” опис серій

В

“Всі скарби світу” серіал 2014 – цікава мелодрама з кількома захоплюючими сюжетними лініями нікого не зможе залишити байдужим. Опис усіх серій “Усі скарби світу” ви зможете прочитати в цій статті.

“Всі скарби світу” опис серій

1 серія “Всі скарби світу” опис

Після закінчення вузу Ганна Безсонова повертається в рідний Приморськ. Анна – дипломований експерт з антикваріату і могла б зробити хорошу кар’єру в Москві, але вдома у Ані хвора мама, за якою потрібно доглядати.
Однак і в маленькому містечку Ані посміхається удача – дівчина отримує цікаву роботу в антикварному салоні «Скарби світу». Паралельно Аня виявляється втягнута в аферу, яку затіяв її начальник, власник антикварного салону Гліб Крутов. Крутов і Воронова полюють за рідкісною колекцією «Калі-Юга», що складається з ритуальних золотих речей служителів культу богині Калі. Крутов і Воронова підозрюють, що колекція перебуває у місцевого колекціонера, Петра Петровича Старовєрова. Старовірів не бажає мати справи з Крутовим, справедливо вважаючи його шахраєм і бандитом, проте довіряється Ані – при випадковому знайомстві його вражають знання Ані та її чесність.

Аня зустрічає своє перше кохання – красеня Влада Бережнова. Влад директор оздоровчого комплексу, куди і допомагає влаштувати матір Ані на оздоровлення.

Дівчина не здогадується, що «поцупила» Влада у Анжели дочки впливової чиновниці і «господині міста» Ангеліни Воронової. А та погрожує Ані …

2 серія “Всі скарби світу” опис

Влад вмовляє Аню не звертати уваги на погрози. Аня повідомляє йому про вагітність, і вони з Владом вирішують одружитися. Аня щаслива. Дочка Воронової клянеться знищити Аню, і це не порожні погрози. Воронова обожнює дочку, готова зробити для неї що завгодно, і «прибрати» людину для Воронової не проблема.
Старовірів показує Ані колекцію, яку збирав усе життя. Але в колекції не вистачає останньої деталі – ритуальної Золотої Маски. Старовірів просить Аню допомогти її знайти. Аня погоджується, а через кілька днів старого колекціонера знаходять мертвим. У квартиру вліз грабіжник Крутова і убив старого. Завдяки діям матері Воронової та Крутову підозра у вбивстві падає на Аню.
Далі все відбувається як у страшному сні: дівчину заарештовують, а Влад який був з нею в день вбивства не підтверджує її алібі. Влад був поставлений на директорську посаду завдяки Вороновій, і тепер повинен одружується на Анжелі інакше втратить все …

3 серія “Всі скарби світу” опис

Аню засуджують на 10 років, її мама помирає від серцевого нападу прямо в залі суду, Влад зраджує Аню сказавши що не був з нею, у в’язниці вона втрачає дитину. Ані здається, що її життя скінчилося, вона навіть намагається покінчити життя самогубством, але сусідки по камері її рятують. Поступово дівчина починає здогадуватися, що опинилася у в’язниці не випадково. Що в цьому винна не зла доля, а зла воля конкретних людей: Крутова, Воронової та підкуплених ними суддів і чиновників.

Вона подружилася з Жанною, яка також сіла через Воронову. Минув час Аня стала бригадиром в кравецькому цеху. Минуло 5 років, в колонії змінився начальник – Золотарьов. Попередній начальник Коробков не підписав дострокового звільнення однієї з засуджених і та покінчила життя самогубством.

4 серія “Всі скарби світу” опис

Аня сподобалася Золотарьову, він всіляко їй допомагає, влаштовує в колонії конкурс краси.

Воронова та Крутов, через те що Аня скоро повинна звільниться, вирішують її прибрати.

Після конкурсу краси в камері бійка – Мурка хотіла вбити Аню, але Жанна – закрила її і загинула. Начальник колонії повідомляє Ані, що Мурке заплатили за її смерть. Щоб врятувати Аню Золотарьов пропонує їй вийти на свободу під ім’ям Жанни.

Воронова та Крутов думають, що Аню убили. Аня йде на могилу до матері. У їхньому будинку живе Вітьок, вихованець дитбудинку.

Аня їде до друга Старовєрова, той каже, що Старовірів заповів колекцію Калі-Юга їй, але вона повинна знайти золоту маску.

Аня зустрічається зі своїм другом художником – Леонідом. Він допомагає знайти маску і вони отримують колекцію Калі-Юга.

Вони забирають з собою Вітька. Аня погоджується вийти заміж за Леоніда.

5 серія “Всі скарби світу” опис

Аня з Леонідом і Вітьком повертаються з Парижа, розробивши план помсти. Меч Калі-Юта вони віддають на аукціон Крутова, від імені Старовєрова. Воронова та Крутов намагаються з’ясувати звідки міг узятися меч. На аукціоні Леонід каже Вороновій, що йому потрібна земля для будівництва комплексу.

Один з журналістів цікавиться подружжям Морн (Аня і Леонід) він хоче з’ясувати все про минуле Ані. Воронова вирішує свою землю (на якій захоронені хімічні відходи) віддати під будівництво Морнам, щоб заробити на них.

Аня їде в Приморськ і починає мстити всім хто причетний до її справи. Починає з адвоката, якому дарує монету з колекції, а того -через неї вбивають. Потім зустрічається з прокурором …

6 серія “Всі скарби світу” опис

Влад зустрічається з Жанною (Анею), розповідає про свою колишню дівчину. Аня їде в колонію. Журналіст, який копає під Жанну, дізнається, що та сиділа за вбивство і їде в Приморськ зустрітися з друзями Жанни.

Мурку в колонії вбивають. Проти прокурора, який працював в університеті починають справу через плагіат дессертаціі. Випивши вино з чаші, подарованої Анею, він помирає.

Журналіст Гранцев їде в колонію, розпитує про Жанну і Аню. Про розслідування Аню попереджає Золоторьов, Аня вирішує запропонувати журналісту співробітництво – проти Воронової.

7 серія “Всі скарби світу” опис

В ефір виходить сюжет про будівництво на території Крутова, де поховані отрутохімікати. Крутов говорить, що якщо Воронова не допоможе вибратися з цієї справи він здасть їх усіх. Воронова наказує прибрати Крутова, його вбив слідчий Лоптко, який після цього покінчив життя самогубством.

Влад хоче довести Вороновій і дружині, що здатний прожити без них і хоче відкрити свою справу.

Гранцев здогадується, що Жанна – це Аня Безсонова. Але погоджується допомогти їй з викриттям Воронової.

Влад зустрічається з Анею пропонує стати діловими партнерами.

Проніна (суддю по справі Ані та коханця Воронової) вирішують зловити на хабарі Аня з Гранцевим. Леонід відправляється до Проніна …

8 серія “Всі скарби світу” опис

Проніна беруть з хабарем, тепер Воронова без його захисту. Воронова отруює Проніна.

Гранцев знаходить докази причастя Воронової до поховань заборонених відходів. Воронова дізнавшись про інтерес до її персони вирішує втекти зі країни.

Вітьок з Анею переводять всі гроші Воронової на дитячі будинки …

Чи вдасться Ані помститися своїм ворогам, чи відновить своє чесне ім’я ви дізнаєтеся подивившись останню серію “Усі скарби світу”.

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар