«Сильніше долі» серіал 2013

С

«Сильніше долі» серіал 2013 – нова мелодрама про зраду , про справжніх друзів , і наглої любові.
Хто знявся в серіалі » Сильний долі»

Актори «Сильніше долі»: Анастасія Річі, Наталія Антонова, Олексій Янін, Дмитро Янишевський, Олена Дробишева, Дмитро Арбенин, Михайло Жигалов, Анна Якуніна, Олег Леушин, Петро Баранчеев, Любов Толкаліна, Валерій Баринов, Тетяна Ухарова, Юлія Антипенко, Анна Полупанова, Вадим Померанцев, Аліна Кізіярова, Марина Волкова, Артем Лиско, Катерина Травова, Наталія Чернявська, Євген Галушко , Ольга Бобкова , Микола Токарєв , Володимир Мельников , Максим Коновалов , Алла Малкова

Скільки серій в «Сильніше долі»

Всього в серіалі 16 серій , так що серіал обіцяє бути цікавим і не затягнутим .

«Сильніше долі» опис

Коли звичний світ валиться і здається , що тебе оточують лише вороги і заздрісники , залишається тільки одне – вчитися йти наперекір долі і вірити, що якими б страшними не здавалися випробування, в житті обов’язково знайдуться люди, готові прийти на допомогу в скрутну хвилину .

Аня Колчина (Анастасія Річі ), добра працьовита дівчина, навчається в медичному коледжі і живе зі своєю мамою Іриною ( Наталія Антонова ) в селищі Опушкіно.

Одного разу з Москви приїжджає син голови місцевої адміністрації – розпещений і примхливий Гліб (Дмитро Арбенін).  Всі місцеві красуні в захваті від нього , але він несподівано починає залицятися за Анею , яку раніше не помічав. Однак романтичні мрії дівчини відразу йдуть на другий план, коли в родину приходить біда. Мати Ані, обороняючись від докучань заїжджого бандита, ненавмисно вбиває його. І хоча Ірина сама приходить в поліцію і пише свідчення, це ніяк не пом’якшує її покарання.

Загиблий виявляється чоловіком заступника місцевого прокурора Вікторії Лобовий (Любов Толкаліна) . За сфабрикованою справою Ірину засуджують на вісім років і відправляють в колонію.

У Ані залишається всього 10 днів , щоб знайти гроші на адвоката і опротестувати несправедливий вирок . Після арешту матері колишні друзі відвернулися від «дочки вбивці» , доброзичливі сусіди обернулися злими пліткарями, а Гліб, на допомогу якого так розраховувала Аня, виявляється негідником.

І коли Аня вже майже зневірилася, на її порозі з’являється дільничний Микола Портнов (Олексій Янін ) зі своїм давнім другом – адвокатом Сергієм Вихровим (Петро Баранчеев). Вони обіцяють допомогти Ганні врятувати її маму.

«Сильніше долі» інформація про фільм

Режисер: Олександр Хван
Сценарист: Юсуп Разиков
Оператор: Валерій Цибін
Художник: Ольга Циба
Продюсери: Ірина Смирнова , Олександр Кушаев
Виробництво : Кінокомпанія «Русское »
Жанр: мелодрама

Тепер ви знаєте коротку інформацію про серіал «Сильніше долі» , про кількість серій і про акторів , які в ньому знялися .

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар