“Сільська історія” серіал

С

“Сільська історія” серіал 2012 року з популярними акторами та хорошим сценарієм.

“Сільська історія” актори

Актори: Катерина Гусєва, Олександр Дяченко, Андрій Біланов, Олександр Ткаченок, Ольга Клебановіч, Олексій Каберов, Заріна Пірвердіева, Сергій Журавель, Євген Нікітін, Алла Пролич, Анастасія Боброва, Михайло Есьман, Олег Коц, Катерина Єрмолович, Ольга Бурлакова

“Сільська історія” опис

Люба живе у селі з чоловіком Гришком, двома дітьми, свекрухою і свекром. Свекруха постійно з приводу і без “пиляє” Любу, Гришко зраджує дружині з сільською красунею Танькою, а Люба все мовчазно зносить – заради дітей і заради чоловіка, якого все ще любить.

Одного разу в Любу закохується столичний бізнесмен Павло. Їй він теж симпатичний, але вона стримує свої почуття. Григорій, дізнавшись про симпатію Павла, б’є дружину. І та разом із дітьми і Павлом їде у Москву.

Але серцю не накажеш: дуже скоро Люба розуміє, що без Григорія її життя не має сенсу. Чи зуміють вони знову знайти шлях до серця один одного і відновити таке крихке сімейне щастя?

“Сільська історія” інформація про серіал

Режисер: Андрій Мармонтов
Сценаристи: Наталя Аверіна, Антоніна Венедиктова
Оператор: Максим Авлошенко
Композитор: Ігор Щербаков
Художник: Наталя Кабулова
Продюсери: Сергій Гіргель (креатив.), Володимир Ігнатьєв, Юлія Єрешко (іcп.), Євген Арендаревіч (іcп.), Олександр Кушаев, Олександра Райська
Виробництво: Продюсерська компанія “Медіапрофспілка”
Рік: 2012
Прем’єра: 13 жовтня 2012 (Росія 1)
Cерій: 4
Жанр: мелодрама

Please follow and like us:
Оцініть статтю
Додати коментар